Przemek Kossakowski odwiedził studio DDTVN bez brody – trudno go rozpoznać (ZDJĘCIA)

Przemek Kossakowski (48 l.) bardzo zaskoczył swoich fanów – kilka dni temu dziennikarz opublikował na Instagramie swoje zdjęcie bez brody. Dziennikarz zdecydował się na radykalną metamorfozę, która jednak nie przypadła do gustu głownie fankom podróżnika.

Wojciechowska i Kossakowski o swoim związku i pierwszej RANDCE

  • Ojej, gdzie jest Przemek? – pytały internautki.
  • Z brodą jakby młodszy 😅 – zauważyła jedna z fanek.

Nawet Martyna Wojciechowska nie kryła zaskoczenia:

Toż to inny facet, a nie mój Koska! – napisała pod zdjęciem partnera.

https://www.instagram.com/p/B91qTY0grPc/

Dziś Kossakowski zadebiutował bez brody na żywo. Dziennikarz pojawił się w Dzień Dobry TVN. Prowadzący nowy program TTV, Down the Road. Zespół w trasie podróżnik pojawił się w studio nie bez powodu. Jako że w swoim programie pokazał grupę osób z zespołem Downa, a dziś właśnie jest obchodzony ich dzień, Przemek chciał zwrócić uwagę widzów na problemy, z jakimi borykają się na co dzień osoby z trisomią chromosomu 21.

Dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy komu bliscy są Nasi Ludzie może to celebrować na wiele sposobów. Można dać wyraz integracji, solidarności i poparcia przez zrobienie sobie zdjęcia wykorzystując symbolikę motywu różnych skarpetek, linii na dłoni czy trzech V. Możemy też wesprzeć tych, którzy na co dzień, działają w fundacjach, stowarzyszeniach, czy warsztatach terapeutycznych. Możemy też, do czego gorąco zachęcam, zacząć działać sami, bo w naszym kraju jest jeszcze naprawdę, bardzo dużo do zrobienia. Każde wsparcie będzie dobre i każde będzie właściwe.
Ja dzisiaj wpłacam datek na zbiórkę dla fundacji ,,Ja też”, która wspomaga Naszych Ludzi w Trójmieście.
Jeżeli też zechcesz się dołożyć będziemy Ci wdzięczni – pisze Kossakowski na swoim Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B9_3zbbDFkJ/

Tymczasem wróćmy do wizerunku Przemka – zobaczcie kilka jego zdjęć zrobionych przed studiem. My wciąż nie możemy się przyzwyczaić…

Przemysław Kossakowski bez brody
Przemysław Kossakowski, SK:, fot. AKPA/AKPA
Jan Pirowski, Przemysław Kossakowski
Jan Pirowski, Przemysław Kossakowski, SK:, fot. AKPA/AKPA
Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska
Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

11 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak zobaczyłem jego zdjęcie bez brody, to niemogłem uwieżyć że to on.

Z brodą mu faktycznie lepiej ale i tak jest super facetem a jego programy są super. Z Martyną się super dobrali 🙂 Pozdrawiam

Wygląd wiadomo kwestia gustu, z brodą czy bez, też…miałam przyjemność poznać tego pana i powiem jedno , Martyna ma dużo szczęścia . Zresztą razem tworzą fajną parę.

On jest super facetem i bardzo dobrym człowiekiem.

Przemek to świetny facet, Martyna trzymaj go pazurami

Nie nie nie…broda konieczna u tego pana.

Wygląda jak Janusz. Jednak broda dla faceta, to jak makijaż dla kobiety.

Poprzednio wygladal na 35 lat, teraz na swój wiek czyli na starszego pana koło 60.

Teraz taki zwykły Czesiek