Martyna Wojciechowska bardzo długo pozostawała nieufna w kwestiach miłosnych – mimo kilku poważnych związków żadnemu z partnerów nie pozwalała się usidlić. Ostatecznie otworzyła swoje serce przed Przemysławem Kossakowskim i pozwoliła zaprowadzić się przed ołtarz. Jak opowiadała w wywiadach, zależało jej nie tylko na własnym szczęściu ale i stabilizacji dla córki, którą wychowuje sama po śmierci jej ojca.

Niestety małżeńska sielanka nie trwała długo, a kilka miesięcy po ślubie media obiegła informacja o rozstaniu. Winą za rozpad małżeństwa Martyna obarczyła swojego partnera i chociaż na co dzień podróżniczka uchodzi za bardzo silną kobietę, jak sama wyznała rozwód był dla niej nie tylko ogromnym rozczarowaniem, ale również powodem wielkiego smutku, bólu i poczucia porażki.

Z kolei Kossakowski wystosował krótkie oświadczenie, a potem długo i uparcie milczał w temacie.

Martyna Wojciechowska w wywiadzie o kulisach rozstania z Kossakowskim

Martyna Wojciechowska chce CHRONIĆ swoją córkę przed Kossakowskim!

Teraz jak się okazuje, Przemysław Kossakowski postanowił napisać książkę o swoim życiu, a informacją podzielił się w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”. Jak wyznał tygodnikowi:

Opisuję historie, które mi się zdarzyły. To moje doświadczenia z bycia bezrobotnym, czy wspomnienia z pracy w rolnictwie we Francji. Pisałem i się śmiałem, to było oczyszczające

Wiadomość o autobiografii Kossakowskiego przeraziła jednak Martynę Wojciechowską, która bardzo ceni sobie swoją prywatność. Podróżniczka obawia się, że jej były partner zacznie wywlekać intymne szczegóły z ich krótkiego małżeństwa, przed czym chciałaby ustrzec przede wszystkim swoją 13-letnią córkę Marysię:

Martyna obawia się tego, co napisze Przemek. Nie chce, by cała Polska czytała o ich intymnych sprawach. Pragnie chronić, zwłaszcza swoją 13-letnią córkę – wyznał gazecie wspólny znajomy Przemka i Martyny

Dziennikarze postanowili więc zwrócić się do Kossakowskiego i wypytać go o szczegóły książki. Czy powinniśmy spodziewać się w książce pikantnych wątków miłosnych? Przemek Kossakowski zapewnił, że nie i oświadczył, że w autobiografii nie zamierza skupiać się na swoich relacjach z Martyną.

Czy Martyna Wojciechowska odetchnie z ulgą?

Martyna Wojciechowska publikuje „najgorsze zdjęcie w życiu”

Martyna Wojciechowska w nowym wywiadzie została zapytana Kossakowskiego. Co odpowiedziała?

Martyna Wojciechowska topless apeluje do kobiet

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Martyna Wojciechowska dodała zdjęcie z czasów ciąży: "Straciłam ciążę, przeszłam chemioterapię i ciężką operację"

Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski ukrywa się po rozstaniu z Wojciechowską?

Martyna Wojciechowska wyznała, że poroniła

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

Martyna Wojciechowska o swoich niedoskonałościach

Martyna Wojciechowska/fot. AKPA