Już po raz 28. ruszył finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co rogu fundacja jednoczy miliony polaków, którzy chcą pomagać. Julia Wieniawa (21 l.) jest jedną z gwiazd, które przyłączyły się do WOŚP’u. Aktorka w „Dzień Dobry TVN” zachęcała widzów do przyłączenia się i pomagania na rzecz dzieci.

Julia Wieniawa pozuje w MINI i szpilkach w Nowym Jorku: ale NOGI; piszą internauci

Julia Wieniawa korzystała ze sprzętu zakupionego dzięki WOŚP

Julia Wieniawa pojawiła się jako gość na kanapie telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”. Julka jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje ją 1,4 miliona osób! Aktorka nie pierwszy raz wykorzystuje swoją popularność do propagowania słusznych akcji społecznych. W rozmowie zdradziła, że będąc dzieckiem skorzystała ze sprzętów sfinansowanych przez WOŚP. Tym bardziej tegoroczną akcję traktuje osobiście i zachęcała do pomocy.

Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie – powiedziała Julka

Dzięki zebranym pieniądzom możliwy będzie zakup najnowocześniejszego sprzętu, zestawów endoskopowych, aparatów do znieczulenia czy lamp i stołów operacyjnych.

Wieniawa powiedziała również, że z fundacją związana jest od kilku lat. W przeszłości była jedną z wolontariuszek i zbierała pieniądze do puszki. W tym roku Julka wystawiła na aukcji prywatną kolację ze sobą. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł zjeść posiłek w towarzystwie polskiej aktorki.

Dzisiaj wszyscy razem wspieramy @fundacjawosp ❤️ – podpisała zdjęcie aktorka

Julia Wieniawa w DDTVN zachęca do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy:

Wiele polskich gwiazd gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na Placu Bankowym pojawiła się Agnieszka Chylińska, Przemysław Kossakowski i oczywiście pomysłodawca i założyciel fundacji Jurek Owsiak. Hasło tegorocznego – 28 finału brzmi: „Wiatr w żagle„. Orkiestra gra „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Zbiórki pieniężne jak co roku odbywają się w całej Polsce. Na tę chwilę zebrano ponad 33,7 mln złotych!

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska na WOŚP. Fot.AKPA

Przemysław Kossakowski Jurek Owsiak

Przemysław Kossakowski i Jurek Owsiak na finale WOŚP. Fot.AKPA

A Wy, wspieracie WOŚP?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Dostanie OGROMNĄ sumę za jeden odcinek

Julia Wieniawa cała w dżinsie w Nowym Jorku (Instagram)

Nie uwierzycie, gdzie i z kim Julia Wieniawa wyjechała na SYLWESTRA

Szymon Majewski

Szymon Majewski na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Fot.AKPA

Karolina Bielawska

Karolina Bielawska na WOŚP. Fot.AKPA

WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Fot.AKPA