Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są ze sobą od ponad dwóch lat. Para długo ukrywała swój związek w tajemnicy, jednak zdjęcia zrobione przez paparazzi nie pozostawiały wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo.

Przemek Kossakowski postawił na DRASTYCZNĄ zmianę w wyglądzie. Co na to Martyna Wojciechowska?

Wojciechowska i Kossakowski o związku

Martyna i Przemek nie są parą, która szuka w mediach rozgłosu na temat związku. Sporadycznie wypowiadają się na ten temat i rzadko też publikują wspólne fotki. Niezbyt często pozują też razem na ściankach, dlatego zaskakujące jest, że ostatnio zdecydowali się na wspólny wywiad i opowiedzieli o swoim związku.

Nie ukrywam, że mnie interesował. Dopiero, kiedy przeczytałam wywiad z nim i dowiedziałam się, że mieszka w chacie na Podlasiu i uwielbia takie proste życie, to doszłam do wniosku, że chyba mamy coś ze sobą wspólnego. Ten mix siły męskiej i wrażliwości, to był właśnie ten mix, który był mi potrzebny – powiedziała Wojciechowska w „Kulisach sławy”.

Scenariusza na to nie było. Potoczyło się bardzo szybko i instynktownie i trwa do dzisiaj – dodał Kossakowski.

Martyna Wojciechowska będzie PIĘKNĄ panną młodą! Zobaczcie to zdjęcie

Pierwsza randka podróżników

Para opowiedziała też o swojej pierwszej randce. Gdzie się odbyła? Przemek zdecydował się zaprosić Martynę na Podlasie, do chatki, która tak ją urzekła. Choć jego znajomy był zaskoczony tym pomysłem.

Rozmawiałem z kolegą leśnikiem, i jak mu o tym powiedziałem, że zamierzam tu randkę zrobić, to uznał, że jestem wariatem i gorzej być nie może. Ale to był dobry pomysł, jak się okazało – mówił ze śmiechem.

Jakbyś wziął mnie na randkę do jakiegoś luksusowego hotelu albo jakiejś fancy restauracji, to byś przepadł – powiedziała podróżniczka.

Co jest receptą na ich szczęśliwy związek? Podróżnik uważa, że to autonomia, jaką mają w związku i to, że każdy z nich ma swoje sprawy, w które wzajemnie się nie wtrącają.

Myślę, że też to wyważenie właściwych proporcji, dzięki, temu jesteśmy szczęśliwi – dodał.

ZOBACZ TEŻ:

Martyna Wojciechowska w NIETYPOWYM stroju w kawiarni!

Wojciechowska o warszawskim lotnisku: BRAK KONTROLI

Przemek Kossakowski SZCZERZE o programie „Down the road”, który UKAZAŁ historię ludzi z chorobą Downa

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska opowiedzieli o swoim związku/fot. AKPA

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska opowiedzieli o swoim związku/fot. AKPA

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska opowiedzieli o swoim związku/fot. AKPA

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska opowiedzieli o swoim związku/fot. AKPA