„Przez Atlantyk” to nowy program stacji TVN, w którym wzięły udział takie gwiazdy jak Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski. Na początku wystartowania programu cała uwaga była skupiona na Królikowskim ze względu na jego głośne rozstanie z Joanną Opozdą.

Królikowski wyznaje MIŁOŚĆ Opoździe w programie „Przez Atlantyk”

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk pokłóciły się na jachcie 

Natomiast po ostatnim odcinku to Maja Hirsch i Renata Kaczoruk są na ustach widzów. Panie razem z Natalią Przybysz spały na zmianę w jednej kajucie, bo jedna z nich zawsze musiała być na wachcie. Maja podczas nocnej zmiany chciała się wykąpać i weszła do kajuty po swoje rzeczy z włączoną latarką. To zdenerwowało Renatę:

Mogłaś przygotować sobie rzeczy wcześniej – powiedziała oburzona Kaczoruk.

Aktorka poczuła się urażona i poszła spać do mesy na jachcie, gdzie rozwiesiła sobie prześcieradło: „Ja ku**a nie mam się jak przebrać po kąpieli. Bo Renia śpi i ta łazienka jest tak mała, że ja nie mam jak się tam przebrać” – powiedziała do Królikowskiego. Na co aktor odpowiedział:

Dla mnie to jest szok, że ty po prostu tak oddałaś to miejsce w kajucie (…) Postaw sprawę jasno i koniec. Dosyć tego, że ty śpisz na jakiejś kanapie. Stara, co to ma być (…) Mam dość patrzenia na to, co tutaj wyprawiasz – powiedział Królikowski.

Maja Hirsch SZCZERZE o Antku Królikowskim: „Czasami trzeba było go trochę STOPOWAĆ.”

Hirsch po rozmowie z Antkiem, poszła pogadać z Renatą o sprzeczce, ale nie wyszło nic z tego dobrego. Aktorka zaczęła, że ciężko jej się funkcjonuje na małej powierzchni w tyle osób i że chodzi kąpać się do kajuty chłopaków, bo tam może to zrobić o każdej porze.

Do tej pory kilka osób miało stałe łóżka, a kilka osób się błąkało. Sprawiedliwie by było, żeby wszyscy to przeżyli – powiedziała Maja.

Maja nie jest bezdomna (…) Jest ciągle miejsce dla ciebie Maju – odpowiedziała Renata.

Ja bym chciała usłyszeć, jakie wy dziewczyny macie potrzeby, bo ja naprawdę jestem jak pies, mogę wszędzie spać — wtrąciła się Natalia Przybysz.

Aktorka wtedy wspomniała ostatnią noc, kiedy została upomniana przez modelkę, że wszystkich budzi:

Ja poczułam się, jakbym przeszkadzała. Wyszła sytuacja, że ja nie mogłam się czuć, tak jak mówiłaś, że zawsze mam się czuć dobrze (…) Było tylko powiedziane, że nie wchodź w nocy, bo Natalia zaraz wstaje na wachtę. 

Kaczoruk jednak widziała tę sytuację zgoła inaczej: „Dla mnie to był szok. Ktoś oskarżył mnie o słowa, których ja nie rozpoznawałam”. 

  • Reniu, jestem przytomną osobą. Dorosłą. Nie rób ze mnie idiotki – odparła Maja.
  • Ja jestem roztrzęsiona. Czuję się z tym słabo jak jakiś zwyrol – powiedziała modelka.
Renata chciała podać rękę Mai, ale nie przyjęła jej przeprosin: „Przepraszam, ale ja czuję zażenowanie”. Wtedy modelka się rozpłakała. 

Nie dała szansy na obronę. To takie siłowe, przemocowe, troszeczkę niefajnie. Czułam się z tym źle – mówiła do kamery Kaczoruk.

Na szczęście ostatecznie Paniom udało się pogodzić. Spędziły wspólną wachtę, na której mogły spokojnie sobie porozmawiać.