Antek Królikowski od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich, a jego nazwisko praktycznie nie znika z serwisów plotkarskich. Niestety nie jest to kwestia tego, że 22 lutego urodził mu się syn – zamiast tego, jakiś czas temu internet obiegła informacja o jego rozstaniu z Joanną Opozdą oraz domniemanych zdradach, których miał się dopuścić.

Chociaż żadne z nich nie wydało oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w powietrzu wisi już rozwód, a według niektórych doniesień Joanna Opozda zamierza pozwać Królikowskiego o alimenty.

Joanna Opozda PRZERYWA MILCZENIE! Czy potwierdza plotki o rozstaniu z Antkiem?

Królikowski wyznaje MIŁOŚĆ Opoździe w programie „Przez Atlantyk”

Zanim jednak związkowa telenowela Opozdy i Królikowskiego rozdmuchała się w mediach na dobre, aktor wziął udział w zupełnie nowym programie „Przez Atlantyk” w trakcie którego sześciu uczestników pod okiem doświadczonych kapitanów wyruszyło w rejs po oceanie. Uczestnikami show są Maja Hirsch, Antoni Królikowski, Renata Kaczoruk, Natalia Przybysz, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski, a w roli ich kapitanów występuje Roman Paszke, żeglarz, który próbował pobić rekord świata w samotnym opłynięciu Ziemi bez zawijania do portów, oraz Adam Skomski, kapitan jachtowy i motorowodny. W trakcie rejsu łódź nie zawija do portu, a ich podróż kończy się dopiero u wybrzeży Gwadelupy.

Chociaż program był kręcony w listopadzie, dopiero teraz możemy ujrzeć jego fragmenty, na których Antek Królikowski był…wciąż głęboko zakochany w swojej żonie! Tuż po wypłynięciu z portu aktor zadzwonił do swojej ciężarnej wówczas żony oraz skomentował swoje odczucia o rozłące z ukochaną przed kamerą TVN:

Tęsknimy za sobą, to jest oczywiste (…) Czuję się trochę jakbym wyjechał na jakąś wojnę. Żona czeka w domu. Brakuje mi jej, a teraz to się spotęguje, bo nawet nie będziemy mogli pogadać

W drugim odcinku „Przez Atlantyk” zobaczyliśmy również fragment rozmowy Królikowskiego z Joanną Opozdą na FaceTime:

Co ty byś beze mnie zrobił? – zapytała go aktorka

Kochanie bez Ciebie to ja bym sobie nie dał rady. Kocham Cię – odpowiedział czule Królikowski

Antek wyznał też, że Joanna „zbeształa go” by „nie grał dobrego męża” oraz napisała mu, że „syn jednak go kocha, bo jak go usłyszał to kopnął”. W programie aktor zdobył się też na bardzo intymne zwierzenia o ciężkich chwilach w jego życiu:

Jakby ktoś mi powiedział na początku tego roku, że wyjeżdżam na rejs już jako mąż, za chwilę ojciec, to raczej bym się zaśmiał z tego. Ten 2020 rok… Potworny. Potwornie gdzieś wpłynął na mnie. Wiele się wydarzyło. Począwszy od śmierci ojca, na tym nieszczęsnym Covidzie kończąc chciałoby się powiedzieć, ale to tak naprawdę nie jest koniec. Chciałem być lepszym człowiekiem w tym roku. Byłem w strasznym dołku, nie wiedząc kim jestem, czego chcę, w jakimś wielkim wynajętym domu pod Warszawą. Miałem jakiś taki trudny moment. Na szczęście udało się z tego wyjść. Jest dobrze i bardzo bym nie chciał, by teraz coś poszło nie tak.

Czy w takim razie plotki i domysły o jego zdradzie i rozstaniu pozostają tylko plotkami? W innym wypadku pobożne życzenia Królikowskiego zupełnie minęły się z rzeczywistością i wszystko, co mogło pójść nie tak, poszło nie tak.

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu! „Jest bardzo religijna”

Antek Królikowski pokazał ciężarną Joannę Opozdę w domowych warunkach

fot. Instagram: antek.krolikowski

Antek Królikowski na randce z Joanną Opozdą

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot.AKPA

Antek Królikowski pokazał ciężarną Joannę Opozdę w domowych warunkach

fot. Instagram: antek.krolikowski

Antek Królikowski na nowym zdjęciu z synem! Skrytykowali go za trzymanie dziecka

Antek Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko wziął ślub z Joanną Opozdą

Antek Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko wziął ślub z Joanną Opozdą