Agnieszka Jastrzębska – mówi wam coś to nazwisko? Tym, którzy chętnie oglądają śniadaniowe telewizje, z pewnością tak. 48-latka w latach 2009-2020 była związana ze stacja TVN, a w szczególności z DDTVN, gdzie prowadziła show-biznesowy kącik.

Dziennikarka od zawsze zbudzała wiele emocji, niestety w ciągu ostatnich lat jej medialnej działalności było znacznie więcej negatywnych wibracji. Ostatecznie Agnieszka wycofała się z czerwonych dywanów i niemal z dnia na dzień zniknęła ze świata mediów, nigdy nie komentując sytuacji.

Co dziś dzieje się z Agnieszką Jastrzębską? Okazuje się, że była gwiazda TVN może dziś żyć całkiem wygodnie…

Catherine Zeta-Jones miała tę sukienkę na sobie 25 lat temu. Teraz założyła ją jej córka na 21. urodziny

Co dziś dzieje się z Agnieszką Jastrzębską?

Choć zdecydowana większość kojarzy Agnieszkę Jastrzębską z telewizją TVN, warto wiedzieć, że w 2014 roku dziennikarka założyła znany portal plotkarski. Jednocześnie była też współzałożycielką firmy Mediapop. Usuwając się w cień, dziennikarka porzuciła więc nie tylko kamerę i mikrofon, ale także i swoje wydawnictwo, sprzedając udziały za grube pieniądze, czyli 28 milionów złotych.

Zakładając Mediapop osiem lat temu, byłam pewna, że w przyszłości to internet będzie wiodącym medium. Przez ten czas firma rozwinęła się w największe niezależne wydawnictwo internetowe w Polsce. Zbudowaliśmy marki, które dziś są nie tylko numerem jeden w swoich kategoriach, ale również wyznaczają trendy w sieci i social mediach. Sprzedajemy spółkę w momencie, kiedy osiąga najlepsze w historii wyniki zarówno finansowe, jak i zasięgowe. Jestem przekonana, że transakcja z Wirtualną Polską, wiodącą grupą medialną w kraju, pozwoli nie tylko umocnić pozycję serwisów, ale również da szansę na dynamiczny rozwój i wykorzystanie pełni potencjału dzięki zasobom i doświadczeniu biznesowemu nowego właściciela – cytowała Agnieszkę Jastrzębską Wirtualna Polska.

Internauci zszokowani dorosłym wyglądem 12-letniej Harper Beckham

Czy wiadomo, co dziś dzieje się z Agnieszką Jastrzebską? Niespecjalnie, ponieważ była gwiazda TVN skasowała również swoje profile w social mediach. Pewnym jest jednak, że od lat tworzy zgrany związek z producentem muzycznym, Mariuszem Szypurą. Owocem miłości tej pary jest dwójka dzieci – Vincent i Pola. Za kulisami mówi się, że dziennikarka po odejściu ze świata mediów, skupiła się właśnie na rodzinie.

Dodajmy także, że Jastrzębska poza dziennikarstwem zajmowała się też… pisaniem piosenek. To właśnie ona jest autorką tekstów takich hitów jak: „Nie kłam, że kochasz mnie” czy „Wierność jest nudna”.

Dawid Kwiatkowski wraca do The Voice Kids!

Agnieszka Jastrzębska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Tadeusz Müller, Agnieszka Jastrzębska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Jastrzębska, fot. Baranowski/AKPA