Dorota Rabczewska słynie ze swojego ciętego języka, którym krytykuje niektóre gwiazdki polskiego show-biznesu. Wokalistka udowodniła to po raz kolejny, kiedy na Gali Plejady Gwiazd 2017 wygłosiła bardzo mocną przemowę, w której skrytykowała „dziennikarkę” Agnieszkę Jastrzębską.

Zobacz więcej: Doda OŚMIESZYŁA Agnieszkę Jastrzębską! (VIDEO)

Nie ma co ukrywać, że panie nie przepadają za sobą. Jastrzębska pokazała to kilka dni temu, kiedy Doda wybrała się do Cannes. „Naczelna plotkara TVN-u” zamieściła krótki film na swoim blogu, który miał „udowadniać”, że nikt się nie interesuje polską artystką.

Co więcej, na filmie uwidoczniono fakt, że jedna z hostess brutalnie odsuwa rękę piosenkarki. Tymczasem podczas imprezy w Polsce, celebrytka otrzymała statuetkę Supergwiazdę Plejady. Opowiedziała o swojej karierze i problemach, z jakimi musiała się zmierzyć:

Kiedy debiutując, przyjechałam z Ciechanowa do Warszawy, nie miałam nic poza marzeniami i wielką odwagą, by je spełniać. Gdyby stały za mną wielkie pieniądze i znajomości, to może oszczędzono by mi permanentnej krytyki. Musiałam zmierzyć się z różnymi stereotypami i szufladkami, w które próbowano mnie wrzucić. Z łatwością przypięto mi łatkę skandalistki. Mówienie prawdy, nieuginanie karku, kiedy ktoś nas atakuje, a przede wszystkim spontaniczne zachowanie raczej nie jest skandaliczne. Jestem symbolem zdrowego, sportowego trybu życia. Każdy, kto mnie zna, wie, że jestem lojalnym przyjacielem i że na każdy grosz zapracowałam sama. Tym chętnie pomagam innym potrzebującym. Czy jestem skandalistką? Nie, wręcz przeciwnie. Apeluję do Was, koledzy i koleżanki: wspierajmy się, jak tylko możemy! I szanujmy się, bo hejt równa się słabość.

Zobacz więcej: DODA TŁUMACZY SIĘ Z WIELKIEJ WPADKI W CANNES I… POGRĄŻA SIĘ JESZCZE BARDZIEJ?

Nie omieszkała przy tym wytknąć hipokryzji Jastrzębskiej, która za wszelką cenę chciała wypromować swojego bloga plotkarskiego:

Pewna „dziennikarka” za bramkami czerwonego dywanu nagrywała moją dezorientację. Byłam pierwszy raz w tej nowej roli. Czy to grzech się uczyć?! Wysłała ten film jako donos do Polski, uważając to za największy sukces w swojej delegacji w Cannes.Czy wygenerowanie skandalu na najniższym poziomie tam, gdzie go nie ma, i z premedytacją przeinaczania faktów, by obśmiać swoją koleżankę ( bo byłyśmy kiedyś koleżankami – wtrąciła) jest godne? Czy tak robi kobieta kobiecie, Polka Polce? Na szczęście na rynku jest grono fantastycznych i przyjaznych ludzi mediów, którym daleko jest od prowincjonalnego myślenia. Patrzą globalnie, nie mają w sobie zawiści i zazdrości. I to Wam chciałabym dedykować tę nagrodę.

A co z Jastrzębską? Jak donosi portal Przeambitni, „celebrytka” wybiegła z sali ze łzami w oczach!

Zobacz więcej: Orange wycofało ŻENUJĄCĄ reklamę z Agnieszką Jastrzębską!

Czy o tej sytuacji również wspomni na swoim blogu?

Tęskniłam ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda OSTRO zaatakowała Agnieszkę Jastrzębską na Gali Plejady!

Doda OSTRO zaatakowała Agnieszkę Jastrzębską na Gali Plejady!

Doda OSTRO zaatakowała Agnieszkę Jastrzębską na Gali Plejady!

Doda OSTRO zaatakowała Agnieszkę Jastrzębską na Gali Plejady!