Córka Catherine Zeta-Jones (54 l.), Carys Zeta Douglas, wyglądała zupełnie jak jej mama, gdy na swoje 21. urodziny założyła jej sukienkę sprzed 25 lat. Projekt Ungaro jej mama miała na sobie podczas rozdania nagród MTV Movie Awards w 1999 roku, gdzie odebrała nagrodę za najlepszy przełomowy występ za rolę w „Masce Zorro”.

Carys Zeta Douglas udostępniła serię zdjęć ze swoich przełomowych urodzin. W jedwabnej sukience z koronkowymi aplikacjami wyglądała jak klon swojej pięknej mamy.

Michael Douglas z żoną i córką bryluje w Cannes

Catherine Zeta-Jones, która dzieli Carys i jej brata Michaela z mężem Michaelem Douglasem musi być dumną mamą. A jeszcze bardziej dumna musi by ze swoich genów.

 

Carys Zeta Douglas ma 21 lat

Carys Zeta Douglas zadebiutowała na okładce magazynu, pozując u boku swojej mamy dla lifestyle’owego magazynu Town & Country w 2018 roku. Od dzieciństwa interesuje się modą, nic dziwnego, że zagląda do szafy swojej słynnej mamy – laureatki Oscara, „Moda była bardzo ważna w moim życiu, ponieważ moja mama jest dla mnie ikoną mody”, powiedziała w rozmowie z T&C.

Catherine Zeta-Jones na randce z Michaelem Douglasem

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej córki @carys.douglas. Jesteś radością mojego życia. 21 lat patrzenia, jak rozkwitasz i stajesz się najbardziej niesamowitą kobietą […] To dar od Boga, którego nigdy nie traktuję jako coś oczywistego i który cenię każdego dnia mojego życia. Dziękuję ci za bycie sobą. Kocham Cię całym sercem. Mama”, napisała na Instagramie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

RICKY MARTIN KISSES CATHERNINE ZETA-JONES DURING AWARDS SHOW.