Choć Jared Leto dobił już 50-tki wciąż może się pochwalić gładką skórą bez zmarszczek. Ten zaskakująco dobry stan skóry aktora przez lata zastanawiał otaczające go osoby. Teraz gwiazdor postanowił wypuścić na rynek własną linię kosmetyków. Czy faktycznie ich używa?

Jared Leto stworzył własne kosmetyki

18 października Jared wprowadził  na rynek Twentynine Palms, 11-częściową linię kosmetyków, która oferuje produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów. I chociaż aktor twierdzi, że nie jest ekspertem od urody, wie co nieco na temat priorytetowego traktowania dobrego samopoczucia.

Domniemany wampir, 50-letni Jared Leto nie chce podzielić się tajemnicą swojego młodego wyglądu

 „Nigdy tak naprawdę nie interesowałam się produktami kosmetycznymi. Ale interesuje mnie idea dbania o siebie w jak najbardziej naturalny sposób”.- powiedział w wywiadzie do „Vogue”

Muzyk, którego marka nosi nazwę kalifornijskiego miasta znajdującego się w pobliżu Parku Narodowego Joshua Tree, wybrał składniki inspirowane matką naturą, w tym ekstrakt z opuncji figowej i sproszkowany kaolin.

„Z powodu tego trudnego, bezlitosnego środowiska”, powiedział Jared, „te składniki muszą być niewiarygodnie odporne, aby przetrwać”. – uzasadnił.

Pomysł na biznes w branż kosmetycznej pojawił się osiem miesięcy po tym, jak opowiedział w Men’s Health o swoim młodzieńczym wyglądzie.

Jared Leto wcieli się w rolę Hugh Hefnera?

„Ludzie zaczęli mówić o moim wieku i tego typu rzeczach 10 lat temu” – powiedział w marcu zdobywca Oscara. „Gdy się starzejesz, ludzie zaczynają mówić: „Ach, wciąż wyglądasz młodo”.

Choć naprawdopodobniej doskonały stan cery Jareda to geny, to kosmetyki są już dostępne do zakupu online.

 

 

 

 

jared-leto

Cast members Anne Hathaway and Jared Leto Forum

jared-leto