W rozmowie z amerykańskim Men’s Health, 50-letni Jared Leto unikał, jak ognia (a może, jak czosnku) ujawniania swoich sekretów dotyczących jego niesamowicie młodego wyglądu.

Każdego ranka wypijam galon (ok. 3,8 litra) słonej wody – powiedział Leto w rozmowie, Powiedz to w artykule. A potem wszyscy rano wypiją galon słonej wody, co niestety sprawi, że ludzie porobią w spodnie – zażartował Jared Leto.

50-letni Jared Leto jest wampirem?

Jared Leto wcieli się w rolę Hugh Hefnera?

Jared Leto wyznał, że chociaż docenia, że ​​mówi się mu, że wygląda młodo i zdrowo, to irytuje go fakt, że każdy chce wciąż o tym rozmawiać. To dla niego wręcz krępujące i nie rozumie tej fascynacji.

Jared Leto wiecznie młody

Ludzie zaczęli mówić o moim wieku i wyglądzie jakieś 10 lat temu – powiedział zdobywca Oscara. Gdy się starzejesz, ludzie zaczynają mówić:„ Ach, wciąż jest młody”. A potem jest ten wiek, w którym mówią: „Naprawdę? To możliwe, że ma tyle lat? – dodał.

Internet wyśmiewa Jareda Leto

Cokolwiek Jared Leto robi, że w wieku 50 lat wygląda na 30 – chcemy robić to samo! Wy też, tak bardzo, jak my chcecie znać jego tajemnicę?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Anne Hathaway i Jared Leto Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Los Angeles, CA – Lady Gaga, Jared Leto i Al Pacino Fot. DUTCH… / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Forum