Trwa właśnie 10. edycji „Top model”. I choć zwycięzca najnowszej części show nie jest jeszcze znany, uczestnicy programu już wzbudzają wiele emocji i zainteresowania. A świadczyć mogą o tym „powiększające się” w tempie światła konta przyszłych modeli w mediach społecznościowych. Zresztą doskonałym przykładem może być tutaj profil Weroniki Zoń, czyli laureatki „złotego biletu”.

Weronika Zoń otrzymała złoty bilet w „Top Model”. Kim jest pierwsza uczestniczka 10. edycji?

Weronika Zoń zmieniła fryzurę

Aktualnie działania młodej modelki śledzi w sieci ponad 81 tysięcy osób. Weronika dba o swoich followersów i regularnie uzupełnia kontent. Niedawno zwróciła się nawet do swoich fanów o to, by doradzili jej w kwestii zmiany fryzury. Dziewczyna zapragnęła mieć bowiem grzywkę. I choć większość internautów nie uznała tego pomysłu za dobry, ostatecznie Zoń zdecydowała się na cięcie.

Witam was w grzywkowej odsłonie. Ponad 60% z was stwierdziło na moim story ze woli mnie w wersji bez, ale słuchajcie moi mili włosy odrosną a zmiany są fajne – napisała Weronika.

Jak na tę zmianę zareagowali fani? Większość była zdecydowanie na tak. Co ciekawe, pojawiły się nawet głosy, że teraz modelka przypomina wokalistkę, Camilę Cabello. Zgodzicie się z tą opinią? My uważamy, że jest bardzo trafna!