10. edycja „Top Model” ruszyła. Obecnie trwa etap castingów, na których jury wybiera uczestników bootcampu. Mieli do rozdania jeden złoty bilet – ten, kto go otrzyma od razu zamieszka w domu modelek i modeli. Przyznali go Weronice Zoń.

Marianna Schreiber, żona polityka PiS-u w „Top Model”. Jak się okazuje, już trzy lata temu wywołała skandal

Weronika Zoń otrzymała złoty bilet w „Top Model” – kim jest?

21-letnia Weronika Zoń na co dzień mieszka w Anglii – przeprowadziła się tam z mamą i braćmi. Wcześniej wszyscy mieszkali w jednym pokoju, w drugim przebywali dziadkowie. Do programu przyjechała z bratem. O „Top Model” marzyła już od dawna, ale dopiero teraz poczuła się gotowa. Przed występem w show zaczęła chodzić na siłownię, aby jej ciało lepiej wyglądało.

Przyjechałam odmienić moje życie tak naprawdę. Wyjechałam do Anglii z moją mamą i moimi braćmi. (…) Zaczęłam pracę jak miałam 14 lat i była to praca na zmywaku. Zarabiałam wtedy minimum stawki, ale cieszyło mnie to, bo mogłam sobie dorobić. Przez kilka ostatnich lat pracowałam w szpitalu. Przygotowuje posiłki dla pacjentów z potrzebami. Najbardziej lubię to, jak zwykłym uśmiechem mogę poprawić komuś dzień – opowiedziała o sobie Weronika.

 

21-latka zachwyciła jurorów nie tylko swoim wyglądem, ale sposobem bycia i pozytywną energią. Z tego powodu postanowili wręczyć jej złoty bilet.

Weronika aktywnie prowadzi swojego Instagrama, ma dużo zdjęć z podróży, widać, że pozowanie to jej pasja. Jest również szczęśliwie zakochana – nie brakuje fotek z ukochanym.

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model – w programie podzieliła się smutną, rodzinną historią

Słusznie dostała przepustkę do programu?