Do ekip prowadzących Pytanie na śniadanie w TVP dołączyła dwójka nowych prezenterów. To Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Oboje są już znani w show-biznesie.

Małgorzata Tomaszewska Słomina – nowa sexy dziennikarka

Kim są nowi prowadzący w Pytaniu na śniadanie? Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Tomaszewska jest córką legendarnego bramkarza polskiej reprezentacji Jana Tomaszewskiego. Karierę zaczynała jako modelka i dziennikarka kanału sportowego. W 2014 roku zaczęła współpracę z Polsatem. Była pogodynką – ze stacją rozstała się w 2016 roku. W międzyczasie Tomaszewska została mamą – na chwilę musiała się skupić na macierzyństwie. Teraz wraca i debiutuje w telewizji publicznej.

Małgorzata Tomaszewska – wschodząca gwiazdka show-biznesu

Partner Małgorzaty Tomaszewskiej z Pytania na śniadanie to Aleksander Sikora. Karierę zaczynał w stacji VIVA Polska jako prezenter. Potem pracował w 4fun TV, przez długi czas był również reporterem Plotka, dla którego przygotowywał wywiady z gwiazdami i celebrytami. Teraz dziennikarz – ekspert od show-biznesu dołączył do ekipy PnŚ.

Jak nowy duet przyjęli widzowie? Na facebookowym fanpage’u programu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu widzom podobają się nowi prowadzący, zdarzają się jednak i negatywne komentarze. Kilka osób zwróciło uwagę na to, że nowa prowadząca mówi bardzo szybko i jest zbyt krzykliwa.

Jest OGIEŃ! Anna Lewandowska w sexy kostiumie kąpielowym na Instagramie; zdradziła, jaka to marka

Oglądaliście Pytanie na śniadanie z nowymi prowadzącymi? Jak się Wam podobają?

Wyświetl ten post na Instagramie.

I Wam życzę dużo uśmiechu ❤️😘

Post udostępniony przez Małgorzata Tomaszewska-Tarci (@malgorzata__tomaszewska)