Radek Majdan zostanie muzykiem?

radek-majdan-R1 radek-majdan-R1

Bohaterem niedzielnej Uwagi był Radosław Majdan.

Rozmowa dotyczyła przeszłości i planów Majdana, który niedawno skończył 40 lat.

Okazuje się, że były mąż Dody ma apetyt na… karierę muzyczną. Piłkarz od dawna marzył o tym, by zostać muzykiem. Kiedyś wraz z kolegami założył nawet zespół, który nazywał się The Trash. Dziś wspomina, że początki na scenie były bardzo trudne.

Ale Radosław się nie zraża – swe marzenia chce realizować jako 40-latek.

Rafał Brzozowski, który udzielał Majdanowi pierwszych lekcji gry na gitarze mówi:

– Wiem, że teraz poważnie zabrał się za muzykę i liczę, że nie będzie to tylko słomiany zapał. On jest sportowcem, lubi walczyć i jest przyzwyczajony do intensywnego treningu.

Czyżbyśmy wkrótce mieli usłyszeć singiel Majdana?

My się go boimy… ale kto wie! W końcu Radosław przez 6 lat żył z Dodą. Może czegoś się nauczył?

Radek Majdan zostanie muzykiem?
 
14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

W konia was wszystkich robi poczciwy Radzio. Nie zaspiewa, ha wam to mowie!!!! To taki chwyt celebrty!!!!

Radek Majdam zostanie mużynkiem

Proszę niech ktoś napisze, ze Radzio jest mega sexowny………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..POŚMIEJEMY SIE!!!!

Radziu na litość boską opamiętaj sie chłopie!!! Oszczędź nas i nie śpiewaj!!!

Już widzę jak Radziu śpiewa w duecir z Dodą.Dżiordzio Majdani i Doda Smroda w piosence “zrób mi loda!!!”

ZLITUJ SIE NAD NAMI I KUR** NIE SPIEWAJ 😀 MOJE USZY TEGO NIE ZNIOSA PLEASEEE

Radziu kup sobie bilet w jedną stronę do stanów, zabierz Dode i spuerdalajcie wpizdu!!!

Radziu ,rob to na co masz ochote…powodzenia…

Radzio znajdź sie kobite zrób jej dziecko i zniknij. Chyba wszyscy już mamy Już dość Radzia celebryty..,

Hahahaha Dżordżjo Majdani będzie śpiewał… Litości. Dlaczego niektórym celebrytom odwala po czterdziestce?

ok

Komentarze poniżej uwielbiam

telewizje publiczne, wójtowie gmin i inne takie – gdzie kasy nie trzeba pilnować bo ludzie z podatków dołożą, już zacierają łapki i stają w kolejce – będzie kolejna gwiazda do zapraszania na śmieszne eventy, dożynki, dni kolejarza itp.:(

zabiera się za spiewanie bo nic innego nie umie a kasy trzeba frajer !!!!!!!