Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z wielkim artystą.

O Radzimierze Dębskim świat usłyszał pierwszy raz po tym, gdy pogratulowała mu Beyonce. Kompozyt wygrał konkurs na remiks jej piosenki End of Time. Pokonał wtedy 3 tysiące uczestników. Teraz ponownie zrobiło się o nim głośno.

Na kanale YouTube pojawił się fragment koncertu pod jego batutą. Radzimir przybrał pseudonim Jimek i stworzył aranżacje do znanych przebojów hip-hopu. Video przypadło do gustu nie tylko fanom Dębskiego. Nagranie pokazał na swoim FB Ashton Kutcher i nazwał Radzimira geniuszem. Pod wrażeniem była też Nicki Minaj.

Teraz Dębski odniósł się do komentarzy w rozmowie z TVP Info. Radzimir uważa, że jego receptą na sukces jest niekalkulowanie:

Wczoraj dowiedziałem się o Nicki Minaj i Ashtonie. Ashton, oczywiście, nie jest muzykiem, ale jak ma zasięg do 20 mln ludzi, to jest to dość opiniotwórczy. On się mocno udziela w takich rzeczach związanych ze start up-ami, aplikacjami, ma swoje portale i strony. A Nicki Minaj ma na swoim Facebooku więcej fanów niż my mamy w naszym kraju obywateli. Bardzo dużym zaszczytem było to, że mogłem stanąć przed nimi. Udało mi się to, bo po prostu napisałem te nuty. Receptą mojego sukcesu może być to, że nigdy nie kalkuluję.

Gratulujemy i czekamy na więcej!

&nbsp
Radzimir Dębski zdradził sekret swojego sukcesu

Radzimir Dębski zdradził sekret swojego sukcesu

Radzimir Dębski zdradził sekret swojego sukcesu