Plotki na temat życia miłosnego Rafała Brzozowskiego wydają się nie mieć końca. I choć przez ostatnie miesiące media łączyły gwiazdę Telewizji Polskiej przede wszystkim z Edytą Górniak, rzeczywistość okazała się całkiem inna. Muzyk niedawno stanowczo zaprzeczył, aby jego i wokalistkę łączyło coś więcej niż przyjaźń. Czy to oznacza, że serce Rafała jest wolne? Niespecjalnie…

Marek Kondrat po 16 latach powraca do aktorstwa! Będzie dzielił scenę z Grzegorzem Turnau

Rafał Brzozowski jest zakochany?

I gdy fani prowadzącego „Jaka to melodia?” błędnie zakładali, że planuje on przyszłość z Edytą, 42-latek – podobno od jesieni – spotykał się z inną kobietą. O kim mowa?

Chodzi o Malwinę Kusior, czyli 37-letnią aktorkę Teatru Muzycznego „Roma”. Artystka nie raz jednak pojawiała się już na planach zdjęciowych formatów Telewizji Polskiej. Niemniej jej znajomość z Rafałem rozpoczęła się już wcześniej. Między tą dwójką zaiskrzyło podczas realizacji „Rytmów Dwójki”.

Bezdomny Jason Momoa jest już po rozwodzie

To że między nimi iskrzy, było już widać na planie „Rytmów Dwójki”, ale znali się już wcześniej. Teraz rzucili publiczność na kolana w „Jaka to melodia?”. Widać między nimi chemię. Ich duet jest taki na scenie, że aż siła uczuć się z niego wylewa. Ich relacja dawno już przeszła z zawodowej na prywatną. Adoruje ją, cały czas z nią rozmawia, a na planie programów na długo znikali w garderobie – powiedział informator „Świata Gwiazd”.

Czy te plotki okażą się prawdziwe? Cóż, czekamy na oficjalnie potwierdzenie…

Patrycja Markowska znów jest zakochana: „Czuję się jak nastolatka”

Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Rafał Brzozowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Rafał Brzozowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA