Rafał Zawierucha w minioną sobotę wziął ślub! W mediach społecznościowych pary młodej, jak i gości pojawiły się relacje z wesela. Widzimy, że zabawa trwała do samego rana!

WOW! Rafał Zawierucha na premierze filmu w Hollywood. Pięknie prezentuje się u boku Brada Pitta

Rafał Zawierucha wziął ślub!

Rafał Zawierucha zabrał ukochaną, Beatę Wiśnicką po raz pierwszy na czerwony dywan we wrześniu ubiegłego roku na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Natomiast nie było wiadomo, na jakim etapie jest ich związek, dlatego wieść o ślubie mocno zaskoczyła opinię publiczną.

Dumny aktor od razu pochwalił się informacją za pośrednictwem Instagrama, że poślubił swoją ukochaną:

Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas – czytamy.

Wesele odbyło się w hotelu Narvil pod Warszawą. Jak udało się dowiedzieć Plejadzie, na przystawkę gościom podano „podwędzaną polędwiczkę wieprzową, marynowaną w słodkim sosie miodowym z kompresowanymi truskawkami”, nie zabrakło tradycyjnej zupy, czyli „flaczki po warszawsku z mięsem wołowym i marchewką, aromatyzowane świeżym majerankiem”.

Rafał Zawierucha zostanie WYCIĘTY z filmu Quentina Tarantino?

Kim jest żona Rafała Zawieruchy?

Beata Wiśnicka jest spoza kręgu show-biznesowego i raczej z tego, co da się zauważyć, nie pcha się do niego. Dlatego też za wiele informacji o niej nie mamy, wiadomo tylko, że „edukuje ludzi w każdym wieku na temat metod działania oszustów”. Natomiast na jej profilu instagramowym jest link do strony consultant-aml, więc jak można się domyślać, prowadzi swoją firmę zarządzającą AML (Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu).

Oferujemy kompleksową i zgodną z obowiązującymi przepisami pełną dokumentację AML, której wdrożenie muszą zrealizować takie branże jak: kantory, instytucje płatnicze, biura rachunkowe, pośrednicy nieruchomości, notariusze oraz pozostałe instytucje obowiązane na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu – czytamy na stronie.

To TEN polski aktor zagra u boku Pitta, DiCaprio i Al Pacino w filmie Tarantino

Rafał Zawierucha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Rafał Zawierucha, Beata Wiśnicka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA