Okazuje się, że Iga Świątek (21 l.) ma swoich fanów wśród amerykańskich celebrytów. Polska tenisistka, która pokazała swoją wielką formę w półfinale, który odbył się w miniony czwartek, przeszła do finału US Open.

Jest to pierwszy w historii finał amerykańskich rozgrywek, w których bierze udział Polka. Jest to jej 3. w karierze wielkoszlemowy finału. Do tej pory dwukrotnie zwyciężała w Rolandzie Garrosie.

Świątek przeszła do historii. Kim są jej rodzice?

Jedną z jej największych fanek okazuje się być Rebel Wilson (42 l.). Kilka dni temu, w czasie meczów ćwierćfinałowych pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Igą Świątek. Wczoraj zaś aktorka opublikowała wideo z półfinału, który zwyciężyła Iga Świątek, gratulując naszej tenisistce.

Rebel Wilson fanką Igi Świątek

Na zdjęciu opublikowanym w sieci widać, jak Iga Świątek podpisuje piłeczki tenisowe dla aktorki. Jesteśmy pewni, że Rebel Wilson, która kocha tenis, na pewno pojawi się w finale i będzie kibicować Polce.

Rebel Wilson wymienia czułości ze swoją dziewczyną

Iga Świątek zagra w historycznym finale US Open już w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 polskiego czasu. Będziecie oglądać?