Barbara Kurdej – Szatan (33 l.)  wystąpi w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej obecność w programie została potwierdzona już kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz poznaliśmy jej tanecznego partnera. Trzeba przyznać, że jesteśmy zaskoczeni.

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan ŻALI się: W co ja weszłam i na co się zgodziłam

Barbara Kurdej-Szatan w Tańcu z Gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, kto będzie jej towarzyszył na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Potwierdziły się domysły, że nie będzie to Rafał Maserak i Jan Kliment. Podobno to z jednym z nich aktorka chciała wystąpić w duecie. Na kogo zatem padł wybór?

Mam wspaniałego tancerza. Jestem zachwycona tym, że właśnie on został mi przydzielony. Świetnie nam się razem pracuje, ale kto to taki, to dowiecie się już niebawem – pisała Barbara na swoich mediach społecznościowych kilka dni temu.

Tanecznym partnerem w walce o Kryształową Kulę razem z Barbarą Kurdej-Szatan został Jacek Jeschke. 28-latek nie jest nowicjuszem w programie. W „TzG” występował już u boku Ewy Błachnio, Pauliny Chylewskiej oraz Anny Karczmarczyk. Z Karczmarczyk zwyciężył w 5. edycji show.

Barbara pochwaliła się na Instagramie zdjęciem i dodała do tego zabawny opis. Sprawdźcie sami!

TA DAM !!! Oto MY Jacek i Barbara.@jacekjeschke – mój boski taneczny partner. Będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki. Ja walczę na treningach waaaalczę. Póki co jest bardzo cierpliwy 😛 Macie jakiś pomysł na nasz wspólny hasztag do TzG ?!? Póki co mamy #jacekibarbara 😛 najlepszy pomysł nagrodzimy zaproszeniem na jeden z odcinków na żywo. – napisała jak zwykle pozytywna Barbara Kurdej-Szatan.

Mąż aktorki, Rafał Szatan, również bierze udział w tanecznym show. Rafał także zdradził, kto będzie jego partnerką w programie. Wokalista pojawi się na parkiecie w towarzystwie Lenki Kliment. Lenka zadebiutowała w „Tańcu z Gwiazdami” u boku Jarosława Kreta, a później pod jej okiem swój warsztat taneczny kształcił Mister Polski 2017 – Jakub Kucner.

Jak myślicie będzie duża rywalizacja między małżonkami? Kto ma szansę na wygraną?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z Gwiazdami 10 lat temu; Będziecie w SZOKU, kto wziął udział w programie

Barbara Kurdej Szatan bez makijażu! Fani oszaleli: kwintesencja kobiecości

Kto powinien wygrać Taniec z Gwiazdami?