Fakt martwi się o ślub Przemka Salety. Wiadomo, że daty ceremonii jeszcze nie ma. Niemożliwością jest zarezerwowanie sali na letnie miesiące, a bokser nie chce ślubu zimą. Tak więc trzeba czekać do przyszłego roku.

***

Krzysztof Respondek nie przyjmie samochodu, który jest nagrodą w Jak Oni śpiewają. Fakt donosi, że zwycięzca zamierza oddać go do zlicytowania, a pieniądze z aukcji przeznaczone będą na cele charytatywne. Pod młotek trafi również Brylantowy Mikrofon.

Piękny gest!

***

Joanna Liszowska nawet nie ma gazderoby. Fakt przyłapał ją na parkingu, jak przed wejściem do studia Jak Oni śpiewają przebierała się na parkingu. Foto tutaj

***

Paweł Małaszyński nie odmówi autografu i przejażdżki jego samochodem nawet nocą po pracy. Super Express spotkało go z trzema paniami, które otoczyły go po spektaklu. Aktor zaprosił je do samochodu. W końcu miasto nocą jest takie niebezpieczne…

***

Isis Gee próbuje swego szczęścia na Bałkanach. Ponoć chce podbijać serbski rynek muzyczny. Fakt twierdzi, że niebawem ma nagrywać w duecie z Kiki Lesandricą, słynnym muzykiem.