Bracia Dufferowie nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony prasy. Jeśli nie wiecie, kim są ci panowie, śpieszymy z odpowiedzią – to twórcy serialu Stranger Things.

Dufferowie już dostali zamówienie na kolejny sezon serialu. Panowie udzielili wywiadu Polityce. Zdradzili, czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie serialu.

Zobacz: Jak wyglądała Nastka ze Stranger Things, zanim zgoliła włosy?

To będzie działać jak sequel do pierwszego sezonu. Tam głównym motywem było zaginięcie i w ostatnim odcinku zamknęliśmy ten wątek – dzięki temu cała historia mogła zostać zakończona. W drugiej serii postąpimy podobnie: ustalimy główny motyw i jego zamknięcie będzie finałem sezonu – mówią reżyserzy w rozmowie z politka.pl.

Chcemy, żeby drugi sezon również był w miarę samodzielny. Będzie w dużej mierze podobny do pierwszego, bo przecież widzom się on podobał, chcemy jednak robić sporo innych rzeczy. Efekt zapewne będzie taki, że niektórym seria druga będzie podobać się mniej od pierwszej, a innym spodoba się bardziej. Na pewno będzie trochę mroczniej, dziwniej, będzie większa skala wydarzeń. Ostatecznie jednak wróci wiele z tego, co widzowie pokochali – mamy naszych bohaterów, których jeszcze przybliżymy, pokażemy nowe interakcje, wprowadzimy trochę nowych postaci.

Jesteśmy bardzo podekscytowani. Nieco się jednak denerwuję, bo przy sezonie drugim oczekiwania są bardzo wysokie. Sezon pierwszy powstawał bez jakiegokolwiek zainteresowania z zewnątrz, i choć presja była spora, bo tworzyliśmy swój pierwszy serial, nie była ona tak silna jak teraz. Mamy przez to nieco zszarpane nerwy. Ale jednocześnie sam proces pracy nad nowym sezonem na chwilę obecną sprawia nam sporo przyjemności – dodają bracia Dufferowie.

Zobacz: 9 ciekawostek o „Plotkarze”, o których prawdopodobnie nie miałaś pojęcia!

Czekamy. Bardzo, bardzo niecierpliwie!

Reżyserzy zdradzają, co czeka nas w drugim sezonie Stranger Things

Reżyserzy zdradzają, co czeka nas w drugim sezonie Stranger Things

Reżyserzy zdradzają, co czeka nas w drugim sezonie Stranger Things