Miesiąc po ogłoszeniu rozstania 51-letniego Ricky Martina i jego męża Jwan Josef doczekaliśmy się pierwszego oficjalnego komentarza w tej sprawie. Okazuje się, że rozstanie nie wywołało w nim traumy, a nawet zastanawia się, czy przypadkiem nie napisać o tym książki!

Ricky Martin komentuje swój rozwód

Okazuje się, że Ricky Martin i Jwan Josef rozstali się na długo przed tym zanim poinformowali o tym media.

„Kiedy opinia publiczna się dowiedziała, my już przeszliśmy przez proces żałoby” – powiedział na antenie Telemundo Lourdes Collazo 3 sierpnia. „Patrzymy sobie w oczy i się uśmiechamy, przytulamy się do siebie, przechodzimy przez wzloty i upadki, płaczemy razem i śmiejemy się razem”.

Ricky Martin rozwodzi się z mężem!

Co do obecnej sytuacji byłej pary, Ricky zaznaczył, że „mają się lepiej niż kiedykolwiek”, dodając, że rozstali się z wdziękiem.

„To było wspaniałe. Powiedziałem nawet Jwanowi, że powinniśmy napisać książkę o tym, jak właściwie się rozwieść” – żartował. „W rzeczywistości, jeśli ktoś rozwodzi się, niech przyjdzie i porozmawia z nami, ponieważ już mamy to rozpracowane”.

Słynny piosenkarz postanowił więc zdradzić, jaki jest klucz do gładkiego rozwodu.

„To było znacznie łatwiejsze, niż myśleliśmy” – wyjaśnił – „ale zrobiliśmy to z czasem i spokojem” .

Synowie Ricky’ego Martina wystąpili z nim na scenie

Martin dodał, że choć aktualnie nie ma nikogo, to widzi się w przyszłości w związku z kimś, bowiem jak stwierdził „lubi być zakochany”.

Ricky Jwan byli ze sobą przez 8 lat i wychowywali wspólnie dwoje dzieci. Martin ma także dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

 

 

Forum