Koncert Ricky’ego Martina, który odbył się 17 lipca w Locarno, w Szwajcarii, przerodził się nieoczekiwanie w rodzinną imprezę. Pierwszy raz w historii na scenie dołączyli do niego jego 14-letni synowie, Matteo i Valentino.

Ricky Martin na scenie ze swoimi dziećmi

Wideo udostępnione przez piosenkarza ukazuje, jak chłopcy podchodzą od tyłu do 51-letniego Ricky’ego i zaczynają tańczyć, starając się rozbudzić publiczność. Sam piosenkarz wygląda na zaskoczonego, ale także zachwyconego tym niespodziewanym występem. Śmieje się i uśmiecha, przedstawiając swoich synów publiczności, po czym kontynuuje swoje wystąpienie.

Ricky Martin rozwodzi się z mężem!

„To naprawdę piękna niespodzianka!” – napisał Ricky pod swoim postem z 17 lipca, w towarzystwie emoji wskazującej na głębokie wzruszenie. „Kiedy moi bliźniacy pierwszy raz wskoczyli ze mną na scenę w Locarno, w Szwajcarii”.

Oprócz bliźniaków, którzy urodzili się w 2008 roku za pośrednictwem surogatki, Ricky jest również ojcem 4-letniej córki, Lucii, i 3-letniego syna, Renna, których wychowuje z prawie byłym mężem, Jwanem Yosefem.

Ricky Martin pójdzie do więzienia za kazirodczy związek ze swoim bratankiem?!

Wcześniej w tym miesiącu para ogłosiła zamiar rozwodu po sześciu latach małżeństwa, z nadzieją na utrzymanie „zdrowej dynamiki rodzinnej” podczas „transformacji” swojego związku.

 

Forum

Forum

Forum