Kilka tygodni temu media zelektryzowała wiadomość o pozwie wobec Ricky’ego Martina, który wystosował jego siostrzeniec. Teraz po tym jak sprawa została umorzona, a Dennis Sanchez wycofał swoje oskarżenia, Ricky Martin pozywa go o wymuszenie.

Ricky Martin pozywa swojego siostrzeńca

Ricky Martin podjął kroki prawne przeciwko swojemu siostrzeńcowi, który oskarżył go o napaść na tle seksualnym. W środę 50-letni piosenkarz złożył pozew przeciwko swojemu bratankowi Dennisowi Sanchezowi Martinowi, oskarżając go o wymuszenie.

Ricky Martin pójdzie do więzienia za kazirodczy związek ze swoim bratankiem?!

Wniosek, którego treść została pozyskana przez magazyn PEOPLE, pojawia się kilka tygodni po tym, jak Sanchez wycofał skargę na napaść seksualną przeciwko Martinowi.

„Sytuacja trwa nadal, mimo że pozwany dobrowolnie wycofał się z powództwa, które wszczął przeciwko Powodowi na podstawie fałszywych zeznać, podczas którego przyznał pod przysięgą, że nigdy nie był napastowany seksualnie przez Powoda” – napisali prawnicy Martina w dokumentach.

Zgodnie ze skargą Martina, Sanchez – którego matka jest siostra Martina – początkowo wysuwał roszczenia wobec piosenkarza po tym, jak nie śledził Sancheza w mediach społecznościowych i „zignorował” jego prośby o stworzenie strony w mediach społecznościowych dla dzieci Martina.

Ricky Martin NIEWINNY!

Sanchez rzekomo opublikował numer telefonu Martina, zmuszając piosenkarza do jego zmiany. Miesiące później Sanchez złożył przeciwko piosenkarzowi pozew o napaść seksualną i poprosił o zakaz zbliżania się.

Fani nie mogą uwierzyć, że tak wygląda 50-letni Ricky Martin w samych kąpielówkach

W swoim pozwie Sanchez twierdził, że on i Martin byli romantycznie związani przez siedem miesięcy i że Martin „nie zaakceptował”, że rzekomy związek zakończył się dwa miesiące przed roszczeniami Sancheza. Powiedział, że „obawia się o swoje bezpieczeństwo” i poprosił sąd o zakaz zbliżania się. Ostatecznie wycofał swoje zeznania 21 lipca.

 

Ricky Martin i MEGA / The Mega Agency / Forum

LAS VEGAS, NEVADA – NOVEMBER 14: