Drake (36 l.) świętował swoje urodziny w Los Angeles 21 października, a obecna była bardzo wyjątkowa osoba – Rihanna! (31 l.) Para podobno zachowywała się w stosunku do siebie bardzo poprawnie i przyjacielsko podczas trwania imprezy urodzinowej, mimo że RiRi jakiś czas temu ujawniła, że pomiędzy nią a jej ex nie ma żadnej przyjaźni.

WOW! Rihanna w czarnym BIKINI; widać ciążę?

Rihanna zjawiła się na przyjęciu urodzinowym swojego ex, Drake’a!

Przyjęcie urodzinowe Drake’a odbyło się popularnym wśród gwiazd, nocnym klubie Poppy w Los Angeles. Urodziny rapera są w rzeczywistości dopiero 24 października, ale postanowił rozpocząć świętowanie wcześniej. Nieoczekiwanie na przyjęciu zjawiła się była dziewczyna rapera, Rihanna.

Rihanna pojawiła się na kilka godzin. Była z dwiema dziewczynami i została eskortowana do stolika Drake’a przez ochronę zabezpieczającą imprezę. Ona i Drake rozmawiali przez chwilę i uśmiechali się do siebie. Wyglądało to na bardzo przyjemną konwersację. Zdawało się, że oboje bawili się doskonale w swoim towarzystwie, oczywiście jako przyjaciele – zdradziło źródło portalowi E! News

Przyjaźń  czy kochanie?

Ta relacja jest dosyć zaskakująca, biorąc pod uwagę, że zaledwie półtora roku temu Rihanna otworzyła się i postanowiła zdradzić więcej szczegółów na temat jej związku z Drake’em. 

Nie przyjaźnimy się, ale też nie jesteśmy wrogami – powiedziała RiRi w rozmowie z Vogue w maju 2018 r.

Rihanna i Drake rozstawali się i wracali do siebie wiele razy na przestrzeni lat. Gdy rozstali się pierwszy raz, raper powiedział, że piękną Barbadoska wykorzystała go seksualnie. Ich ostatni powrót do siebie miał miejsce latem 2016 r. Chociaż nigdy nie potwierdzili, że ponownie są parą, często tego lata widywano ich razem.

W sierpniu Drake wręczył Rihannie nagrodę MTV Video Vanguard Award na VMA. W swoim przemówieniu obsypał Rihannę komplementami. Gwiazda później przyznała, że ​​to sprawiło, iż poczuła się „nieswojo”, ponieważ „nie lubi zbyt wielu komplementów”. W tamtym momencie jednak miała ogromny uśmiech na twarzy i z wdzięcznością przyjęła nagrodę. Niestety, zaledwie kilka tygodni później ich związek rozpadł się. Wydaje się, że Rihanna i Drake musieli spędzić trochę czasu osobno, zanim wrócili do miejsca, w którym mogą znów być przyjaciółmi. Fani nie powinni jednak oczekiwać, że między nimi wydarzy się coś romantycznego. RiRi od ponad dwóch lat jest w dość poważnym związku z  Hassanem Jameelem.

Myślicie, że RiRi jedynie z sentymentu zjawiła się na imprezie urodzinowej swojego ex?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rihanna jest w CIĄŻY? Zrobiła to, co wiele gwiazd, gdy spodziewają się dziecka (ZDJĘCIA)

Rihanna zaatakowała Donalda Trumpa. Słowa piosenkarki wbijają w fotel

Seksowna Rihanna cała w skórze wychodzi z klubu. Gwiazda miała co świętować!

Rihanna

Fot.Forum

Drake

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Rihanna

Fot.Forum/Backgrid USA

Rihanna

Fot.FORUM

Rihanna

Fot.FORUM