Przyjaciele 34-letniej Rihanny i 33-letniego A$AP Rocky’ego uważają, że między parą jest wszystko w jak najlepszym porządku, mimo że świat obiegła informacja, że raper zdradził swoją ukochaną. Najprawdopodobniej z projektantką butów Aminą Muaddi.

Rihanna rzuciła A$AP Rocky’ego?

A$AP Rocky zdradził Rihannę

Pewna wpływowa osoba ze świata mody stwierdziła w jednym ze swoich Tweetów, że A$AP, którego prawdziwe nazwisko brzmi Rakim Mayers, zdradził ją z projektantką butów 35-letnią Aminą Muaddi. Muaddi zaangażowana była w projektowanie m.in. butów Fenty.

Jednak źródło bezpośrednio powiązane z obydwoma artystami powiedziało amerykańskiemu serwisowi plotkarskiemu TMZ, że te plotki są „w 100% fałszywe”.

Była zdrada, czy jej nie było?

Dramat rozpoczął się w miniony czwartek, kiedy bloger modowy Louis Pisano napisał na Twitterze: „Rihanna i ASAP Rocky rozstali się. Rihanna zerwała z nim po tym, jak przyłapała go na zdradzie z projektantką butów Aminą Muaddi”.

Kontrowersyjne stylizacje Rihanny – ona jest w ciąży?!

Rihanna i A$AP przez lata byli przyjaciółmi, dopiero stosunkowo niedawno pojawili się publicznie, jako para. Od tamtej pory obydwoje rozpływali się nad sobą nawzajem w wywiadach w social mediach.

Mamy zatem nadzieję, że to naprawdę są jedynie plotki. Bo w końcu jeśli koleś zdradza taką laską, jak Rihanna, jakie szanse mają zwykłe śmiertelniczki?

Rihanna Fot. Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / The Mega Agency / Forum

Rihanna i ASAP Rocky Fot. BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum