Jak podaje Die Welt, prezes Bayernu Monachium Karl-Heinz Rummenigge , ma już dość negocjacji z agentem Roberta Lewandowskiego (27 l.). Żądania finansowe polskiego piłkarza są coraz wyższe i według zachodniej prasy w Niemczech zaczyna się go odbierać za „pazernego”.

Zobacz więcej: Robert Lewandowski pogrążony w żałobie

Wydawać by się mogło, że wszystko na temat nowego kontraktu z piłkarzem jest ustalone. Dziennik Bild informował nawet, że polski napastnik wszystko uzgodnił z władzami klubu i na pewno podpisze nową umowę. Niestety, jak podaje Die Welt, do ostatecznej decyzji jeszcze nie doszło, ponieważ Lewandowski zaczął żądać jeszcze więcej pieniędzy.

Przypomnijmy, że dzięki obecnej umowie, którą ma podpisaną do końca czerwca 2019 roku, zarabia aż 9 milionów euro rocznie. W historii klubu jeszcze nigdy nikomu nie zaoferowano wyższej stawki.

Choć na pierwszy rzut oka jest to prawdziwa fortuna, to agent naszego piłkarza chce dla niego jeszcze wyższego wynagrodzenia. Cezary Kucharski, twierdzi, że piłkarz w każdym sezonie gra coraz lepiej, więc wymagania finansowe powinny być zwiększone. Dziennikarz Tobias Holtkamp, który pracuje dla Die Welt powiedział jednak, że jest to zwykłe „skomlenie” i zarzuca agentowi skąpstwo.

Zobacz więcej: Strzelec wyborowy

Niemiecki dziennikarz pisze również, że:

Według mnie Lewandowski jest najbardziej pazernym graczem w Bundeslidze

Czy Robert przejmuje się takimi oskarżeniami? Zapewne nie, ponieważ według niego najważniejsza jest dobra i profesjonalna gra. Trzeba mieć przy tym również na uwadze to, że piłkarz jest jednym z najlepszych graczy w historii klubu i jego wymagania powinny być brane pod uwagę. Wynika to również z tego, że wiele innych klubów (jak np. Real Madryt) od dłuższego czasu interesuje się naszym zawodnikiem.

Czy według Was jego wymagania finansowe powinny być zaakceptowane?

Robert Lewandowski jest... pazerny?! Bayern Monachium ma już DOŚĆ!

Robert Lewandowski jest... pazerny?! Bayern Monachium ma już DOŚĆ!