Snajper Bayernu ma za sobą doskonałą kampanię, w której wygrał wszystko, co było do wygrania. Związało się to z gigantycznym wzrostem popularności, a także zarobków z tytułu współprac reklamowych. Jakie będą kolejne kroki w karierze Lewego?

Robert Lewandowski po wygranej w finale Ligi Mistrzów i zakończeniu turnieju w Portugalii w końcu wrócił do rodziny, co skrzętnie wykorzystali paparazzi. Polak nie może się jednak dziwić, że fotoreporterzy nie dają mu żyć – na kanwie ostatnich sukcesów jest najbardziej rozpoznawalną postacią z naszego kraju, a dodatkowo media i fani żyją najnowszymi doniesieniami z życia państwa Lewandowskich.

Robert Lewandowski w szczytowej formie

Piłkarz Bayernu Monachium, a także reprezentant Polski w minionych latach sumiennie wdrapywał się na europejski szczyt futbolu, jednak regularnie brakowało mu kropki nad „i”. W sezonie 2019/2020 Polak na arenie klubowej zebrał wszystkie laury. Bayern Monachium wywalczył potrójną koronę, na którą składa się mistrzostwo Niemiec, puchar Niemiec, a także wymarzony triumf w Lidze Mistrzów.

Właśnie rozgrywki Champions League są najlepszym oknem na świat w perspektywie rozwoju marketingowego. Liga Mistrzów jest oglądana na całym świecie i żadne inne europejskie rozgrywki nie generują takiego zainteresowania. Obecnie po zakończeniu sezonu 2019/2020 Robert Lewandowski może się pochwalić liczbą 18.9 milionów followersów na Instagramie. Po niedzielnym sukcesie social media piłkarza zostały zdominowane przez zdjęcia z pucharem, z celebracji, a także po powrocie do domu. Biorąc pod uwagę ostatnie sukcesy, można być pewnym, że do końca 2020 roku pęknie granica 20 milionów obserwujących. Tym bardziej że Polak ma przed sobą dwie wielkie gale – UEFA oraz FIFA, na których prawdopodobnie zgarnie nagrodę najlepszego piłkarza świata za sezon 2019/2020.

lewandowski

Spore zamieszenie w mediach wywołało między innymi zdjęcie Roberta Lewandowskie z pucharem Ligi Mistrzów. Co na to Ania – takie nagłówki pojawiały się w mediach! Post na Instagramie skomentowała między innymi Małgorzata Kożuchowska.

W opinii zakładów bukmacherskich Lewandowski jest murowanym faworytem do wygrania indywidualnej nagrody piłkarza roku na obu galach. Bieżące i nadchodzące sukcesy z pewnością podniosą zasięgi w mediach społecznościowych reprezentanta Polski. Po zakończeniu kariery piłkarskiej, do której coraz bliżej, Państwo Lewandowscy będą mogli być spokojni o swoją przyszłość. Reklamodawcy z pewnością nie porzucą tego projektu, przy takich liczbach i możliwościach.

Dogonić gwiazdy w mediach społecznościowych

Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo w minionych latach zdominowali świat piłki nożnej w kwestii liczby zdobywanych goli, a także trofeów. Argentyńczyk i Portugalczyk w ostatnich latach regularnie byli głównymi faworytami zakładów bukmacherskich do wygrania Złotej Piłki i potwierdzali te przewidywania. Lata wielkich sukcesów na boisku, stały się dla nich również trampoliną w świecie mediów społecznościowych.

Porównując zasięgi, którymi dysponuje Robert Lewandowski – 18.9 mln obserwujących na Instagramie w zestawieniu z Cristiano Ronaldo czy Lionelem Messim – Polak wypada blado. W tym miejscu należy jednak przypomnieć, że rozgrywki Bundesligi nie są najbardziej popularną ligą świata, a Polska najlepszym krajem dla piłkarza, aby zyskać nowych fanów. Portugalia czy Argentyna odnoszą większe sukcesy na arenach międzynarodowej piłki. Lewy ma zdecydowanie trudniej do wybicia się, jednak sukcesy z aktualnego sezonu mogą być furtką do czołowej piątki popularności. Obecnie wyżej od reprezentanta Polski w rankingu na Instagramie są między innymi Gareth Bale czy James Rodriguez, a na boisku nie ma nawet co porównywać tych zawodników do Lewego.

lewy

Wielką szansą Lewandowskiego na wskoczenie do elity piłkarskich mediów społecznościowych byłoby zwycięstwo w plebiscycie Złotej Piłki, do którego typowały go zakłady bukmacherskie. Ostatecznie statuetka nie zostanie przyznana, co negatywnie wpłynie na liczby w mediach społecznościowych. W przypadku wygranej Lewy mógłby się zbliżyć między innymi do Bale’a. Polak ma również mniejszą widownię, ponieważ gdyby reprezentował barwy Realu Madryt, czy też FC Barcelony to z pewnością byłby bardziej rozpoznawalny. Oba te kluby mają więcej kibiców niż Bayern na całym świecie.

Nic dziwnego, że wszyscy piłkarze z czołowej piątki na Instagramie reprezentują obecnie barwy Realu Madryt czy FC Barcelony lub też mają przeszłość związaną z tymi klubami. Lewandowski ma mniej obserwujących nawet od Edena Hazarda, który zyskał wielką popularność po transferze do Królewskich.

W ofercie zakładów bukmacherskich Totolotek znajdziesz możliwość obstawiania kolejnych meczów z udziałem Roberta Lewandowskiego i jego klubu, a także reprezentacji Polski. Sprawdź również sekcję zakładów sportowych, gdzie nie zabraknie ciekawych wyborów!

Rozwój oferty zakładów bukmacherskich

W ostatnim czasie stale wzrasta konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich. Nowe firmy to dobra wiadomość dla graczy, którzy otrzymują wiele nowych możliwości do obstawiania. Jedną z nich jest między innymi typowanie rozrywki czy też zakładów specjalnych.

W przeszłości przed narodzinami drugiego dziecka państwa Lewandowskich pojawiły się między innymi zakłady sportowe, które oferowały graczom możliwość obstawiania, jakiej płci będzie kolejne dziecko tej pary. Ostatecznie wygrała dziewczynka i trzeba przyznać, że analitycy zakładów bukmacherskich się nie pomylili, ponieważ właśnie ta propozycja miała większe prawdopodobieństwo trafienia, na podstawie proponowanych kursów.

Można się spodziewać, że przy okazji największych wydarzeń z życia gwiazd, a także celebrytów, czy też powstanie nowych seriali/filmów, będzie się pojawiać wiele ciekawych propozycji na stronie Totolotek Zakłady Bukmacherskie, czyli najstarszego legalnego bukmachera w Polsce, który jest na rynku od 1992 roku.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.totolotek.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 02.04.2019 r., na okres sześciu lat, o nr PS4.6831.8.2018.

 

Autor tekstu:

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

 

Materiał partnera