Robert Lewandowski udzielił wzruszającego wywiadu, w którym wspomina swojego zmarłego ojca. Zdradza, do czego jego tata miał największą słabość.

Robert Lewandowski ujawnia szczegóły porodu Anny Lewandowskiej: Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc

Robert Lewandowski rozwija swoją karierę. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie jest spełniony. Jego żona Anna Lewandowska zawsze go wspiera, córeczka Klara zdrowo rośnie – odniósł również ogromny sukces w sportowej karierze.

Robert Lewandowski opowiada o ojcu

Robert Lewandowski udzielił poruszającego wywiadu dla Przeglądu Sportowego. Opowiada w nim o traumatycznym przeżyciu, czyli o śmierci jego ojca. Krzysztof Lewandowski zmarł 14 lat temu, nagle. Piłkarz nie ukrywa, że wciąż tęskni za ojcem i że był dla niego ogromnym wzorem

Ojciec lubił napić się alkoholu, wtedy wypił za dużo. Zapomniał wziąć tabletek. Zasnął, już się nie obudził. Mam nadzieję, że przynajmniej nie cierpiał – powiedział w wywiadzie.

Robert Wątor – Mistrz świata w narciarstwie biegowym

 Często chciałem pogadać jak facet z facetem, dowiedzieć się, co powinienem zrobić, zapytać, czy dobrze postępuje, ale nie miałem kogo. Była mama, Milena, ale kobiety inaczej patrzą na pewne sprawy. Brakowało mi ojca, do którego mógłbym się zgłosić. Przez wiele lat musiałem więc sobie radzić sam

W wywiadzie Robert wyznał jak teraz wygląda jego życie bez tak ważnej osoby, jakim jest ojciec:

Myślę, że te kilka lat spowodowało, że stałem się osobą, która nie mówi o swoich emocjach, nie potrafi rozmawiać, która próbuje załatwić wszystko we własnym zakresie. To był dla mnie naprawdę trudny czas. Bardzo mi go brakuje. Czasem chciałbym po prostu z nim posiedzieć przy stole, pogadać. Tak wiele mu pokazać, zabrać na mecz, by mógł mnie zobaczyć, zrobić coś dla niego – mówi dla Przeglądu Sportowego.

Cały wywiad jest dostępny na stronie Przeglądu Sportowego.

Robert i Anna Lewandowscy Anna Lewandowska w czarnej kreacji na ściance