Robert Lewandowski (30 l.) po udanym meczu spędzał niedzielę ze swoją rodziną – żoną Anną Lewandowską (30 l.) i prawie 2-letnią córką Klarą.

Anna Lewandowska bawi się z Klarą – dawno nie widzieliśmy tak uroczych zdjęć

Robert Lewandowski uczy grać Klarę w piłkę nożną

Trenerka pokazała zdjęcia i filmiki, na których widzimy, jak grają w piłkę nożną. Klara wygląda, jak prawdziwy zawodowiec! To nie pierwszy raz, gdy słynni rodzice rozwijają w córce zamiłowanie do sportu. Klara towarzyszy również mamie na siłowni.

Na nagraniu widzimy też, jak Robert przez przypadek prawie uderzył swoją żonę piłką w głowę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Anna Lewandowska na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Funny day 🙌 ... bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje 😉 Prawda? A Wy jak spędzacie weekend? Odpoczynek, a może aktywny dzień 😉? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać... idzie w dobrym kierunku💪👍 Ps. Hahaha filmik i mój krzyk 😂😂😂 bezcenne, ale mnie wystraszył Ps. @kate_borkowska KAŚKA kochanie 🙌dziękuję za uchwycenie dzisiejszego momentu na "boisku"❤️ _________________________- Funny day 🙌 rest and fun are the basis of a successful Sunday :-) because its not only about work 😉. Right? How is your weekend? Time for rest, or maybe you have an active day :-)? I must admit that my New Year's resolution is simply to learn how to rest ... im on the right track! #RAL #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Funny day 🙌 … bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje 😉
Prawda?
A Wy jak spędzacie weekend?
Odpoczynek, a może aktywny dzień 😉? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać… idzie w dobrym kierunku💪👍
Ps. Hahaha filmik i mój krzyk 😂😂😂 bezcenne, ale mnie wystraszył – napisała Anna.

Robert Lewandowski na Instagramie

Piłkarz, który aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych pokazał także nagranie z Klarą, na którym bawi się z nią w małym domku w ogrodzie. Robert Lewandowski oprócz zdjęć z meczów, często wrzuca fotki ze swoją żoną i córką.

Robert Lewandowski ujawnia szczegóły porodu Anny Lewandowskiej: Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc

Uroczo?