Po tym, gdy ogłoszono, że 35-letni Robert Pattinson zastąpi Bena Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a, wielu ludzi było wręcz wściekłych. W końcu bohater „Zmierzchu” nie może pasować do kultowego filmu o komiksowym bohaterze… ? Okazuje się jednak, ze może. A świadczy o tym najnowszy zwiastun filmu „The Batman” i komentarze, które pojawiły się w internecie. 90% z nich jest pozytywnych. Zaskoczeni?

Robert Pattinson dołączył do ekskluzywnego grona, „To zaszczyt”

Nowy zwiastun filmu Batman

Podczas wirtualnego wydarzenia FanDome DC Comics w 2020 roku reżyser Matt Reeves wyjaśnił, że film opowiada o „wczesnym życiu” Batmana, kiedy Bruce Wayne „bardzo daleki jest od ideału”.

„Jedną z interesujących rzeczy jest nauka bycia Batmanem. To eksperyment kryminologiczny. Próbuje dowiedzieć się, co może zrobić, aby zmienić Gotham […] Widzi, że nie wywiera takiego efektu, jaki chciałby mieć. Wtedy zaczynają się morderstwa… i otwiera to zupełnie nowy świat korupcji. Nie będąc opowieścią o pochodzeniu, kończy się dotykając jego pochodzenia. „, wyznał reżyser.

FKA Twigs była ofiarą rasizmu podczas związku z Pattinsonem! „Był białym księciem z bajki”

W internecie zawrzało. Posypały się tysiące komentarzy, które w ogromnej większości są pozytywne, a nawet ekstatyczne.

„Wygląda niesamowcie. Wow, to może nawet pobić wersje Nolana”, czytamy

„Widać, że Pattinson będzie hitem w tej roli”

„Batfleck był dla mnie niesamowity. Kochałem zahartowanego, doświadczonego staruszka. Jednak Battinson wygląda na to, że będzie najlepszym Batmanem w historii, wygląda tak dobrze, że nie mogę się doczekać marca”

Obok Roberta Pattinsona w filmie zobaczymy Zoe Kravitz w roli Kobiety Kot, a także Johna Torturro czy Colina Farrella jako Pingwina. Irlandzki aktor jest wręcz nie do rozpoznania. W postać Człowieka Zagadki wciela się Paul Dano.

Światowa premiera najnowszego obrazu o Batmanie w marcu 2022.

Robert Pattinson oskarżony o promowanie przemocy! „Wygląda jak seryjny zabójca”

Robert Pattinson w beżowym płaszczu

Robert Pattinson/fot. FORUM

Robert Pattinson/fot. Forum