FKA Twigs i Robert Pattinson byli parą w latach 2014-2017. Gwiazda w najnowszym wywiadzie z Louisem Theroux postanowiła opowiedzieć o koszmarze, który spotkał ją ze strony fanów aktora.

FKA Twigs oskarżyła Shia LaBeouf o PRZEMOC fizyczną i psychiczną. To było PIEKŁO

FKA Twigs i Robert Pattinson

Piosenkarka wyznała, że czuła się przerażona i miała wrażenie, że nie może z nikim podzielić się swoimi obserwacjami.

Gdybym teraz przez to przechodziła, czuję, że byłabym w stanie o tym porozmawiać i zrobić z tym coś pożytecznego Ale nie wiem, czy to z powodu mojego wieku, czy też z powodu nastrojów społecznych, czy też dlatego, że byłam czarna i pochodziłam z Cheltenham, z niezamożnej rodziny i naprawdę musiałam pracować dwa razy ciężej niż wszyscy. (…) Ludzie mówią o doskonałości czarnych, ale to dlatego, że musimy być znakomici, aby być uznanymi za przeciętnych – wyznała podczas rozmowy.

FKA Twigs twierdzi, że dawano jej do zrozumienia, iż u boku aktora powinna być biała i najlepiej blondwłosa kobieta.

Był [Robert Pattinson – red.] ich białym księciem z bajki i myślę, że uważali, że zdecydowanie powinien być z kimś białym i blondwłosym, a nie ze mną – powiedziała. – Cokolwiek robiłam w tamtym czasie, ludzie znajdowali zdjęcia małp i porównywali mnie do nich – wyznała.

Gwiazda wyznała także, że w pewnym momencie wpadła w obsesję, co wpłynęło na zaburzony obraz samej siebie.

Za każdym razem, kiedy widziałam swoje zdjęcia, mówiłam sobie: „Boże, wyglądam jak małpa. Muszę to jakoś ukryć, bo ludzie zaczną to komentować. Oczywiście wiem, że to było niedorzeczne, ale znęcanie się naprawdę wpływa na psychikę. To smutne – skwitowała.

FKA Twigs odniosła się również do oskarżeń, które wysunęła przeciwko Shia LeBoeuf.

Podczas pandemii wiele osób jest zamkniętych ze swoimi oprawcami we własnych domach. Poczułam, że chce zrobić krok na przód i powiedzieć o tym, bo to prawdziwy i duży społeczny problem. Jest także bardzo powszechny, ale z jakiegoś powodu nikt o nim nie mówi – znaczyła.

 

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.

Shia LaBeouf i FKA Twigs przytulają się.

Shia LaBeouf i FKA Twigs przytulają się. Fot.Forum/Backgrid USA.

Robert Pattinson na ściance

Robert Pattinson/fot. FORUM