Robert Pattinson (34 l.) został twarzą perfum Diora w 2013 roku, kiedy był na wznoszącej po sukcesie sagi „Zmierzch”. Wielu krytykowało wybór „nieopierzonego” aktora na twarz kultowej marki z wieloletnią tradycją. Warto zaznaczyć, że Robert w tej roli zastąpił Jude’a Law. Po latach okazuje się, że marketingowcy francuskiego domu mody są zadowoleni ze współpracy, o czym najlepiej świadczy nowa kampania promująca zapach Dior Homme.

Robert Pattinson ma koronawirusa. Produkcja musiała wstrzymać zdjęcia do „The Batman”

Robert Pattinson – reklama

Na Instagramie francuskiego domu mody pojawiły się efekty tegorocznej współpracy marki z aktorem. Możemy zobaczyć na nich półnagiego Roberta obejmującego modelkę oraz trenującego boks podczas zajęć na siłowni. Tłem dla klipu jest Nowy Jork z jego drapaczami chmur oraz Mostem Brooklińskim.

Pod postami natychmiast zaroiło się od komentarzy fanek ( i nie tylko), które są pod nieustannym urokiem przystojnego aktora. Choć sam Pattinson starał się uciec od wizerunku amanta z filmów dla młodzieży, to zdaje się, że tego typu kampanie w żadnym stopniu nie oddalają go od utartej ścieżki.

Co Robert Pattinson myśli o powrocie na plan „Zmierzchu”, po tym gdy Stephenie Meyer ujawniła publikację nowej książki?

Wielu obserwatorów nie było zadowolonych z efektów kampanii. Piętnowali jej seksistowski i przemocowy charakter oraz brutalny wizerunek aktora przedstawiony w spotach.

  • Dlaczego on wygląda jak seryjny zabójca?
  • Armie Hammer vibes – napisał użytkownik Instagrama, nawiązując do oskarżeń o przemoc skierowanych w stronę aktora.
  • Ach, nie sądzę, aby udało im się uzyskać to, o co im chodziło. Robert Pattinson wygląda jak psychopata. Zero chemii. Taki wstyd! Uwielbiam ten zapach i markę.

Robert Pattinson OŚWIADCZYŁ SIĘ Suki Waterhouse? To jego prawdziwa miłość!

Też uważacie, że Robert wygląda jak groźny przestępca?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dior Official (@dior)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dior Official (@dior)