Robert Pattinson (33 l.) stał się rozpoznawalny na całym świecie po zagraniu Edwarda z sadze: Zmierzch. Pisano, że szybko minie jego 5 minut sławy i już nie dostanie dobrych pierwszoplanowych ról.  Tak się jednak nie stało, a kariera aktora nadal jest na wysokim poziomie.

Robert Pattinson – styl

We wtorek wieczorem paparazzi zauważyli Roberta w Nowym Jorku – opuszczał hotel z zapakowanym garniturem. Prawdopodobnie wracał z sesji zdjęciowej. Widzimy Roberta w modny jesienny płaszczu z kapturem, granatowym swetrze z suwakiem i beżowych spodniach.

Robertowi Pattinsonowi uderzyła sodówka do głowy? Ten wywiad mówi o nim WSZYSTKO

Aktor został po raz pierwszy sfotografowany, odkąd ex Kristen Stewart wyznała, że ​​była gotowa go poślubić. Robert i Kristin poznali się na planie filmu sagi Zmierzch. Później ekranowa miłość przeniosła się do prawdziwego życia. Rozstali się w 2012 r., kiedy ukazały się namiętne zdjęcia aktorki z Rupertem Sandersem, reżyserem Królewny Śnieżki.

Kristen Stewart mówi o ŚLUBIE z Robertem Pattinsonem

Po koniec listopada do polskich kin wejdzie jego najnowszy film: The Lighthouse, w reżyserii Roberta Eggersa – jest to czarno-biały film osadzona jest w latach 90. XIX wieku na latarni morskiej u wybrzeży Nowej Anglii. Aktor Willem Dafoe gra starego latarnika, a Pattinson jest jego uczniem.

SZOKUJĄCE wyznanie Kristen Stewart na temat Roberta Pattinsona

Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

no, Credit line: Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum