Tak jak obiecaliśmy jakiś czas temu, chcemy nagrodzić czytelników, którzy aktywnie uczestniczą w życiu naszego portalu. A dokładniej piszą plotki. Udowodniliście nam, że jesteście zdolni i czasem o wiele szybciej wynajdujecie ważne informacje. Postanowiliśmy wyróżnić na razie kilku z Was.

Pussy_with_honey często dodawała plotki zarówno te najnowsze, jak i takie zupełnie od siebie. Włożyła w to dużo pracy, a wielu ją podziwiało. Przykładem był cykl artykułów na temat kobiecego hip-hopu.

Emi również nie szczędziła swoich wysiłków. Serwowała Wam świeżutkie newsy i podsumowania. Dzięki niej mogliście niedawno obejrzeć zabawne rysunkowe parodie gwiazd.

Kolejną nagrodzoną użytkowniczką jest SuperP, która często szybciej niż redakcja dostarczała najnowszych wiadomości ze świata gwiazd. Specjalnie dla Was przygotowała ostatnio dwuczęściowe podsumowanie Dwóch gołębi.

Zwycięzcy otrzymują następujące nagrody:
– dowolną figurkę filmową z ulubioną gwiazdą (możecie wybrać sobie co chcecie) o wartości do 80 złotych ze sklepu – www.aliensgroup.pl – wybór jest ogromny więc na pewno coś fajnego sobie wybierzecie
– i dodatkowo dowolną koszulkę (do wartości 35 złotych) ze sklepu www.a-x.pl, który ma w swojej kolekcji naprawdę odjechane i oryginalne wzorki.

Wiemy, że nie zadowolimy każdego, ale staraliśmy się wybrać te osoby, które robiły coś regularnie i przede wszystkim nie miały słomianego zapału. Kolejne nagrody już za miesiąc!

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami 🙂
Pozdrowienia od całej redakcji kozaki!

P.S. Zwycięzców prosimy o kontakt: admin@kozaczek.pl