Drew Barrymore rozwiodła się w 2016 roku. Choć jej były mąż Will Koppelman ma już nową żonę, aktorka od 6 lat nie weszła w żadną intymną relację. Po tym jak została oskarżona przez pewną kobietę, że „nienawidzi seksu” postanowiła ujawnić prawdziwy stan jej życia miłosnego.

Drew Barrymore nie jest w stanie nawiązać intymnej relacji

„W wieku prawie 48 lat mam zupełnie inne odczucia dotyczące intymności niż w okresie dorastania” – napisała w poście na blogu 16 października. „Nie miałam rodziców będących wzorami do naśladowania i od najmłodszych lat ogrywałam role dorosłych! Szukałam towarzystwa! Walidacja! Podniecenie! Przyjemność! Hedonizm! Zabawa! I przygody!!”

Cameron Diaz i Drew Barrymore już tak nie wyglądają. W sieci pojawiło się ich najnowsze zdjęcie

Drew – która ma z byłym mężem Willem Kopelmanem dwie córki Olive (10 lat) i Frankie (8 lat) – powiedziała, że ​​po rozwodzie w 2016 roku skupiła się na dzieciach i stała się bardziej ostrożna.

„Teraz, ponieważ nie mogę cofnąć czasu i zmienić swojej historii, teraz patrzę na to przez pozytywny aspekt, czyli to, że żyłam! Żyłam bardzo bogatym, pełnym życiem” – kontynuowała. . „Jednak po dwójce dzieci i rozstaniu z ich ojcem, które sprawiło, że jestem ostrożna, postanowiłam kupić się na miłości do siebie i moich dwóch córek”.

Drew Barrymore podzieliła się ze swoimi obserwatorami produktem, który odmienił jej pielęgnacyjną rutynę

Jak zauważyła 47-letnia aktorka odkąd została samotną matką, nie „była w stanie nawiązać intymnego związku”, była jednak w stanie popracować nad sobą i „uczyć się, czym jest rodzicielstwo”.

 

 

Los Angeles, CA – Drew Barrymore Forum

April 30, 2019 – Hollywood, California, Forum

drew-barrymore-R1