Drew Barrymore przyznała kilka miesięcy temu, że miała problemy z alkoholem. Aktorka piła od najmłodszych lat a po raz pierwszy na odwyk trafiła w wieku 13 lat! Jej wieloletnia przyjaciółka Cameron Diaz ujawniła jak to rzeczywiście wyglądało w jej oczach.

Cameron Diaz o alkoholizmie Drew Barrymore

W nowym wywiadzie dla The Los Angeles Times, prowadząca „The Drew Barrymore Show” ujawniła, że po rozwodzie z Willem Kopelmanem w 2016 roku jej picie stało się na tyle problematyczne, że jej terapeuta zrezygnował z prowadzenia jej.

„Po prostu powiedział:„ Nie mogę już tego robić ”- przypomniała sobie terapeutę Barry’ego Michelsa. „Tak naprawdę chodziło o moje picie. Powiedziałam: „Rozumiem to. Nigdy nie szanowałam cię bardziej. Widzisz, że nie poprawiam się. I mam nadzieję, że pewnego dnia uda mi się odzyskać twoje zaufanie”.

Cameron Diaz wyjaśnia czemu nie podoba jej się brat bliźniak jej męża

Wyjaśniła, że zaczęła pić z powodu poczucia, że rozwodem zawiodła swoje dwie córki. Jej długoletnia przyjaciółka Cameron Diaz powiedziała, że „trudno było patrzeć”, jak Barrymore przechodzi przez ten okres.

„Wiedziałam, że jeśli wszyscy będziemy się z nią trzymać i zapewnimy jej wsparcie, którego potrzebowała, odnajdzie swoją drogę” – powiedział Diaz.

Cameron Diaz i Drew Barrymore już tak nie wyglądają. W sieci pojawiło się ich najnowsze zdjęcie

Momentem przełomowym była propozycja poprowadzenia przez nią talk-show.

„Myślę, że okazja do udziału w programie naprawdę mnie uderzyła” – wyjaśniła, dodając, że postanowiła przestać pić po nakręceniu pierwszego odcinka swojego programu. „Pomyślałam: Nie mogę sobie z tym poradzić, chyba że będę czysta ”.

Rzucenie picia oznaczało również, że była w stanie naprawić swoje relacje z terapeutą Michelsem i teraz ponownie korzysta z jego usług.

„Wydaje się, że wszyscy inni cię inspirują, ale traktujesz siebie jak gówno” — skomentowała Barrymore, jak postrzega siebie. „Kiedy będziesz dla siebie wystarczająca?”

Dodała:

„Zdałam sobie sprawę, że tylko ze mną i moimi dziewczynami jestem naprawdę szczęśliwa. Zawsze myślałem, że całe życie będę siedziała w tym kołowrotku. Ale może jednak zdarzy się coś innego, zanim zgasną światła.

Barrymore po raz pierwszy trafiła na odwyk w wieku 13 lat jednak otwarcie mówi o swoim problemie dopiero od niedawna. 48-letnia aktorka ujawniła w grudniu 2021 roku, że jest trzeźwa od dwóch i pół roku.Gwiazda przyznała, że pomimo, że korzysta z terapii nie należy do AA.

 

 

 

Forum

Forum