Rupert Grint (31 l.), przez długi utrzymywał w tajemnicy, że spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Może i udałoby mu się, aż do narodzin zachować tę informację tylko dla bliskich, ale zdjęcia paparazzi wszystko zdradziły.

Anna i Laura Lewandowskie już w domu. Tak PRZYWITAŁ je Robert Lewandowski

Rupert Grint został ojcem!

Około miesiąc temu Rupert Grint i Georgia Groome (28 l.) zostali zauważeni na ulicach Londynu, kiedy szli na zakupy. Wówczas u aktorki znanej z filmu „Angus, stringi i przytulanki”, w którym grała główną rolę, można było zauważyć ciążowy brzuch.

W czwartek portal Entertainment Tonight poinformował, że aktorka już urodziła. Poród przebiegł bez komplikacji, a Rupert i Georgia powitała na świecie córkę. Informację tę potwierdził w rozmowie z portalem agent aktora.

Rupert i Georgia są zachwyceni narodzinami swojej córeczki. Para prosi o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie – wyznał w krótkim oświadczeniu.

Ruepert i Georgia są ze sobą od lat, ale ich związek jest dość tajemniczy. W ubiegłym roku pojawiły się nawet głosy, że para się pobrała. Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji.

ZOBACZ TEŻ:

Robert Lewandowski po narodzinach córek dodał niemal IDENTYCZNE zdjęcia. A Anna?

Ciążowe ZACHCIANKI Barbary Kurdej-Szatan. „Czas łasucha nastał”

Lara Gessler na nowym zdjęciu z ciążowym brzuszkiem: Po śniadaniu, przed obiadem

Rupert Grint i Georgia Groome na zakupach

Rupert Grint i Georgia Groome/fot. Forum

Rupert Grint i Georgia Groome na zakupach

Rupert Grint i Georgia Groome/fot. Forum