Życie Anny i Roberta Lewandowskich z jakiegoś powodu cały czas interesuje wiele osób. Nic więc dziwnego, że kiedy okazało się, że trenerka jest w ciąży był wielki szał. Media i fanów interesowała zarówno pierwsza, jak i druga ciąża.

Anna i Laura Lewandowskie już w domu. Tak PRZYWITAŁ je Robert Lewandowski

Anna Lewandowska po narodzinach Klary i Laury

I choć zainteresowanie było podobne, to czy Anna i Robert Lewandowscy podobnie zachowywali się w mediach społecznościowych, kiedy oczekiwali na narodziny dzieci? Kiedy trenerka była w ciąży z Klarą, była znacznie bardziej powściągliwa w publikowaniu zdjęć z ciążowym brzuchem. W czasie drugiej ciąży – zupełnie inaczej. Tym razem „Lewa” chętniej chwaliła się, że wkrótce zostanie mamą.

Mama Anny Lewandowskiej zdradza, jak wyglądał PORÓD jej córki. Mówi też o zachowaniu Klary

I okazuje się, że po porodzie z Klarą dodała inne zdjęcie, a z Laurą inne. Klara Lewandowska urodziła się 4 maja, a pierwszy wpis z córką trenerka dodała dopiero cztery dni później. Wówczas opublikowała fotkę, na której trzyma swoje pierwsze dziecko w beciku. Nie było szans, żeby zobaczyć twarz dziecka.

A jak było w przypadku Laury? Anna Lewandowska już kilka godzin po porodzie pochwaliła się, że kolejny raz została mamą. I opublikowała zupełnie inne zdjęcie. Tym razem nie wspólne z córką, a zdjęcie samej Laury, na którym widać jej twarz!

Robert Lewandowski po narodzinach córek

Natomiast Robert Lewandowski zachował się podobnie po narodzinach Klary i Laury. Piłkarz jeszcze tego samego dnia, w którym urodziły się dzieci, ogłosił, że został ojcem i dodał niemal identyczne zdjęcia z córkami. Sprawdźcie poniżej.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska zakrywa BIUST na spontanicznym zdjęciu: Ja pierniczę, ale RAKIETA

Robert Lewandowski szaleje na TikToku: Ruchy jak Michael Jackson

Robert Lewandowski poniesie ogromne straty przez epidemię koronawirusa. Podano KOSMICZNE kwoty

Anna Lewandowska z małą Klarą

zdjęcie z Klarą(po lewej)/zdjęcie Laury(po prawej)/fot. Instagram/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski z córkami na rękach

Robert Lewandowski z Klarą (po lewej) i Robert Lewandowski z Laurą (po prawej)/fot. Instagram/_rl9