Ryan Reynolds (43 l.) i Blake Lively (31 l.) uchodzą za jedną z najbardziej dobranych i zgodnych par w show-biznesie. Oboje mają ogromny dystans do wciąż pojawiających się plotek na temat ich małżeństwa a także lubią żartować z siebie nawzajem. Przystojny aktor w środę obchodził swoje 43 urodziny. Z tej okazji jego żona postanowiła podzielić się ze światem niezręcznym zdjęciem.

Blake Lively i Ryan Reynolds pokazali pierwsze zdjęcie z córeczką, która urodziła się latem

Ryan Reynolds świętuje 43 urodziny

Ryan Reynolds jest mężem pięknej Blake Lively od ponad 7 lat. Mało osób dawało parze szanse na szczęśliwy i udany związek. Jak do tej pory małżeństwo doczekało się trzech córek. Rodzice znani są z tego, że rzadko pokazują publicznie twarze swoich pociech. Chronią ich prywatności i dlatego nie udostępnili zdjęcia najmłodszej córeczki, która niedawno przyszła na świat.

W środę Ryan świętował 43 urodziny. Z tej okazji zarówno jego fani jak i najbliżsi składali aktorowi życzenia za pośrednictwem Instagrama. Oczywiście i jego żona postanowiła „dorzucić coś od siebie„. Blake Lively z okazji urodzin męża opublikowała zabawne a przy okazji odrobinę niezręczne zdjęcie. Na fotce widzimy aktorkę wtulającą się w Reynoldsa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Blake postanowiła włożyć palec do nosa Ryana. Po jego minie można wnioskować, że niezbyt przypadł mu do gusty ten „romantyczny” gest.

Wybrałam jedno z tych dobrych. Wszystkiego najlepszego! – podpisała zdjęcie żona aktora

Wygląda na to, że Lively postanowiła odpłacić mężowi za publikację fotki, na której nie wyglądała zbyt korzystnie. Jednak para znana jest z tego, że oboje mają ogromne poczucie humoru i nie przejmują się opiniami innych osób. Fani byli zachwyceni nieidealnym zdjęciem małżeństwa, które mimo wszystko jest bardzo zabawne.

Również przyłączmy się do życzeń! Lubicie tę parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ryan Reynolds o życiu seksualnym z Blake Lively: Robiliśmy to tylko DWA razy

Ryan Reynolds BOSKO trolluje Blake Lively

Blake Lively z DUŻYM ciążowym brzuchem ogarnia biegające córki (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

PokeMOM…. Out now.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Ryan Reynolds, Blake Lively

Fot.FORUM

Ryan Reynolds, Blake Lively

Fot.FORUM

Ryan Reynolds, Blake Lively

Fot.FORUM