To dopiero rzadki widok. 4 dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie została przyłapana przez paparazzi na wspólnej kawie w Los Angeles. Rodzeństwo Pax (19 l.), Zahara (18 l.), Shiloh (17 l.) i Knox (14 l.) zostali sfotografowani, gdy spędzali razem czas w Maru Coffee w Los Feliz.

Czwórka została zauważona, gdy spędzali razem czas bez żadnego z rodziców. W okolicy też nie było żadnego czerwonego dywanu. Na kawie rodzeństwa nie widziano dwójki innych dzieci Brangeliny, 21-letniego Maddoxa i siostry bliźniaczki Knoxa, Vivienne (14 l.).

Wojna trwa! Brad Pitt oskarża Angelinę Jolie o najgorsze

Shiloh niosła w jednej ręce mrożoną matchę, a w drugiej mrożoną kawę. Ubrana była w czerwoną bluzę z kapturem marki Stüssy, czarne obcięte dżinsowe szorty i czarne trampki Converse. Pax i Knox byli podobnie ubrani w T-shirty i ciemne spodnie. Zahara postawiła na czarny sweterek i jeansy. Trójka z nich miała na sobie wysokie, czarne Conversy.

Dzieci Jolie-Pitt

Brad Pitt (59 l.) i Angelina Jolie (48 l.) wychowywali razem 6 dzieci, aż do rozstania w 2016 roku po 12 latach małżeństwa. Aktorka zażądała rozwodu kilka dni po tym, jak Brad Pitt rzekomo wdał się w szarpaninę z nią i ich dziećmi w prywatnym odrzutowcu.

Dyskretny szyk Angeliny Jolie. Tak nosi się w Nowym Jorku

Brad Pitt został oskarżony o „duszenie i uderzenie” ich syna Maddoxa podczas lotu z Francji do Stanów Zjednoczonych, chociaż nigdy nie postawiono mu żadnych zarzutów. Brad zaprzeczył tym doniesieniom.