Niestety ostatnio o Angelinie Jolie (48 l.) mówi się jedynie w kontekście gorzkiej walki ze swoim byłym Bradem Pittem, któremu ponoć bardzo próbuje uprzykrzyć życie. Jednak my dzisiaj chcemy się skupić na czymś o wiele przyjemniejszym, a mianowicie o jej modowym smaku i niezaprzeczalnie dobrym stylu, który prezentuje na sobie od lat.

Angelina Jolie i nowe szokujące szczegóły na temat Brada Pitta

Angelina Jolie jest uosobieniem dyskretnego szyku, który po raz kolejny zaprezentowała, tym razem podczas spaceru po nowojorskiej dzielnicy West Village. Aktorka miała na sobie czarną dzianinową sukienkę z dekoltem w kształcie litery V, dopasowane kolorem proste szpilki i czarną kopertówkę. Niby nic nadzwyczajnego, ale jest to zestaw, który zawsze będzie wyglądał dobrze.

Stylowa Angelina Jolie walczy z eks

Po dwóch krótkotrwałych małżeństwach z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Angelina zakochała się w Bradze Pitcie. Para pobrała się w 2014 roku. Następnie adoptowali troje dzieci, Maddoxa, Paxa i Zaharę. Angelina i Brad mają również troje biologicznych dzieci, Shiloh, Knoxa i Vivienne.

Brad Pitt reaguje na oskarżenia, że „chciał udusić jedno ze swoich dzieci”

Jednak w 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód po tym, jak rzekomo doszło do bójki między parą a ich dziećmi w ich prywatnym odrzutowcu rodziny. Od tego czasu byli małżonkowie toczą zaciekłą batalię prawną, o której od czasu do czasu robi się naprawdę głośno.