Salma Hayek (56 l.) właśnie ujawniła, że jest jeden produkt do pielęgnacji skóry, którego używa, by jej skóra wyglądała na bardzo młodzieńczą. Aktorka przypisuje wspaniałe działanie składnikowi „tepezcohuite”, który jest powszechnie stosowany w Meksyku ze względu na swoje czynniki regeneracyjne wśród ofiar poparzeń. Salma Hayek jest ponoć zszokowana, że nikt inny w Hollywood go nie używa.

Tego Salma Hayek nie spodziewała się po starości

Używam składnika o nazwie tepezcohuite, który jest używany w Meksyku dla ofiar poparzeń, ponieważ całkowicie regeneruje skórę, a poza nami nikt w Stanach nie używa tego składnika […] Kiedy zabrałam je do amerykańskich laboratoriów, usłyszałam: O mój Boże! Dlaczego nikt tego nie używa? To właśnie dlatego nie mam botoksu, nie stosuje peelingów ani wypełnień. Uużywam tylko kremów, wyznała.

Salma Hayek stawia na drzewo Tepezcohuite

Drzewo Tepezohuite jest znane jako meksykańskie drzewo skórne dzięki właściwościom regeneracyjnym jego kory, które wspierają regenerację skóry i włosów. Jego działanie jest szeroko znane w terapii poparzeń skórnych.

Seksowna Salma Hayek z mężem miliarderem u boku

Salma Hayek właśnie olśniła swoim wyglądem podczas premiery 3. części „Magic Mike’a” z Channingiem Tatumem w roli głównej. 56-letnia aktorka od lat zaprzecza jakimkolwiek operacjom i zabiegom medycyny estetycznej. A o „tepezohuite” wspomniała już w 2016 roku w wywiadzie dla magazynu Elle. Czyżbyśmy czekali na KOLEJNY hity branży beauty?