W niedzielny wieczór Salma Hayek wzięła udział w rozdaniu nagród BAFTA. Imprezę opuściła w towarzystwie swojego męża – multimiliardera François-Henri Pinaulta. Wybrali się razem do znanej restauracji Scotts w Londynie.

Salma Hayek z mężem multimiliarderem na kolacji

Jeśli jeszcze nie wiecie, meksykańsk0-amerykańska aktorka od 2017 roku mieszka w Londynie. Jej rezydencja z siedemnastoma sypialniami jest położona przy najdroższej ulicy stolicy Wielkiej Brytanii – Hampstead’s Bishops Avenue. Wcześniej tę oszałamiającą rezydencję wynajmował… Justin Bieber. Miesięczny czynsz za dom wynosił wówczas 146.000 dolarów!

Salma Hayek: „Moje piersi same rosną, nie miałam operacji”

Hayek przeprowadziła się do Londynu ze względu na swojego męża – francuskiego multimiliardera. Syn jednego z najbogatszych ludzi na świecie, François Pinault, François-Henri stoi na czele francuskiego luksusowego konglomeratu, do którego należą domy mody Gucci, Balenciaga, Saint Laurent i Bottega Veneta, a także dom aukcyjny Christie’s i francuska winnica Chateau Latour.

Salma Hayek wyszła za mąż DLA PIENIEDZY?! Aktorka odpowiedziała

Henri i Salma pobrali się w 2009 roku. 55 latka i 59 latek mimo zupełnie innych „karier”, każdą wolną chwilę spędzają razem. Tuż po rozdaniu nagród filmowych BAFTA para wymknęła się i wybrała się wspólnie na kolację do znanej restauracji Scotts.

Salma Hayek świętuje 54 urodziny! Takiego wyglądu może pozazdrościć jej Jennifer Lopez

Pomimo obecności fotoreporterów Salma nie przerwała rozmowy telefonicznej i pozowała do zdjęć z telefonem w ręku. Jej opięta, welurowa sukienka podkreślała słynny dekolt aktorki. Długie rozcięcie odsłaniało także nogę. Trzeba przyznać, że Hayek prezentowała się naprawdę gorąco.

 

 

*EXCLUSIVE* LONDON, UNITED KINGDOM –  Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* LONDON, UNITED KINGDOM  Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* LONDON, UNITED KINGDOM – Mexican-American actress Salma Hayek looks stunning in a purple Velvet dress while  Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* LONDON, UNITED KINGDOM – Mexican-American actress Salma Hayek looks stunning in a purple Velvet dress while pictured with her Billionaire husband François-Henri Pinault enjoying dinner at Scotts Restaurant after attending the 2022 Bafta awards in London.
, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum