Sara i Artur Borucowie pojawili się na kanapie Dzień dobry TVN. Żona piłkarza promowała swoją pierwszą piosenkę i przy okazji odpowiedziała o miłosnej relacji, która łączy ją z mężem. Para nawet na antenie nie szczędziła sobie uroczych gestów. Ręka Sary przez cały wywiad odpoczywała na umięśnionej nodze Artura.

Sara Boruc nagrała PIOSENKĘ! Druga śpiewająca WAG!

Polska WAG przyznała, że przygotowuje się do wydania albumu:

– Skupiam się przez ostatnie dwa lata na muzyce. Teraz to jest już taka ulga. Czekamy teraz na płytę.

– przyznała skromnie.

Sara dodała również, że dzięki nowemu singlowi, media plotkarskie pierwszy raz wypowiedziały się o niej w sposób pozytywny. Jej piosenka została dobrze odebrana przez słuchaczy.

Sara Boruc już tak nie wygląda! Zdecydowała się na NAJMODNIEJSZĄ fryzurę sezonu

Para wspiera się w swoich karierach, a Sara podkreśliła, iż dużo zawdzięcza mężowi. To dzięki niemu nie przejmuje się hejtem:

– Artur mnie nauczył żebym olewała. On jest bardzo powściągliwy, ma większe doświadczenie niż ja.[…] Mówi mi: weź odpuść, nie komentuj

Mannei jest dumna ze swojego biznesu jubilerskiego. Zaznaczyła jednak, że największy wkład w przedsięwzięcie ma jej mama i siostry:

– Nie mam na nic ciśnienia, nie chcę niczego udowadniać. Przyszedł czas, że pomyśleliśmy, że biżuteria będzie fajnym motywem. […] Przyznam, że ja najmniej pracuję.

Para planuje wyprowadzić się do Los Angeles. Myślicie, że Sara zrobi międzynarodową karierę?

Sara Boruc w DDTVN: Przyznam, że ja najmniej pracuję!