47-letnia Victoria Beckham, która ma również swoje własne kosmetyki rzadko zdradza marki, których używa na co dzień. W końcu nie tylko rzeczami sygnowanymi inicjałami „VB” człowiek żyje, prawda?

Victoria Beckham wymyśliła, jak uratować monarchię. Ma to związek ze ślubem jej syna

Oprócz pielęgnacji i makijażu, internauci często pytają o pielęgnację włosów. Tego w jaki sposób dba ich połysk i zdrowy wygląd, ale również, w jaki sposób jej fryzury zawsze trzymają się na miejscu. Zarówno podczas casualowych wyjść, jak i na czerwonym dywanie.

Zatem skoro sama Victoria Beckham nie chciała nic na ten temat powiedzieć, podpytano jej wieloletniego stylistę włosów, Brytyjczyka Jasona Colliera.

„Chociaż zazwyczaj nigdy nie zdradzam sekretów doskonałego wyglądu włosów moich klientów. To jedno mogę wyznać.  Jedynym gwarantowanym niedrogim produktem, który znajdziesz w mojej torbie… i na włosach moich klientów, jest lakier do włosów Elnett. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zmieniać stylizację włosów w ciągu dnia”.

Brooklyn Beckham zabrał dziewczynę Nicolę Peltz i jej mamę do restauracji. Nie zachował się jak gentleman (ZDJĘCIA)

Chodzi o popularny produkt Elnett od L’oreal, który dostępny jest niemal w każdej drogerii w Polsce i kosztuje ok. 25 złotych. Ach, nareszcie coś niedrogiego z wysublimowanej kosmetyczki Victorii Beckham, jak myślicie?

Victoria Beckham

Victoria Beckham fot. Backgrid USA / Forum

Victoria Beckham wychodzi z restauracji

Victoria Beckham wychodzi z restauracji fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum