Selena Gomez: Nie zwracam uwagi na swój wygląd! (FOTO)
W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Selena Gomez wyznała, że nie przykłada dużej wagi do swego codziennego wyglądu:
Kompletnie nie zwracam uwagi na to, jak wyglądam – stwierdziła aktorka. – Naprawdę mnie to nie obchodzi.
Codzienne zestawy Seleny faktycznie nie wyglądają na przekombinowane. Gwiazda lubi proste stylizacje, czasem zaszaleje z dodatkami, ale na ogół nie wygląda, jakby spędziła pół dnia przed lustrem.
I właśnie ta swoboda podoba się wielu naśladowczyniom stylu Gomez.
Najnowsza ściąga dla fanek gwiazdy – zdjęcia zrobione na ulicy. Selena w ogrodniczkach, bez bluzki (pod spodniami miała tylko biustonosz), z szalem owiniętym wokół szyi.

Fot. © Fame/Flynet
Nie jedz byle czego , nie trenuj byle jak. Jest powiedzenie jesteś tym co jesz i taka jest prawda. Kiedyś jadłem na mieście byle co byle jak. I efekty były opłakane. Kiedyś bylem chudzielcem, ale weszła era kebabów i mnie ponioslo utylem niesamowicie. Potem chciałem schudnąc ale zabrakło silnej woli. Zgłosiłem sie do zrzucamykilogramy@gmail.com nauczyli mnie jeść rozsądnie, dostałem rozpiskę i wytyczne. Trzymam sie tego i juz po miesiącu 9 kg mniej na wadze:) dużo jeszzcę przedemną ale dam radę. Plusem jest to że nie ma mowy o głodowaniu. Nie mam też czasu na jedzenie w pracy ale nauczyli mnie jak sobie wszystko zagospodarować , i mam fajne dania które moge jeśc w pracy w kilka minut.
nie rozumiem- odkryte ramiona, japonki, slonce widac, ze swiec, moze nie grzeje, ale czy na szalik nie jest za goraco? tylko, zeby byl fajny dodatek, to troche dziwacznie wyglada- taka pogoda i szalik
okropnie ubrana xd ! co to wgl za spodnie hahaha
Nie podoba mi się jej uroda taka mało kobieca i nijaka.
na zachodzie w;asnie sie tak chodzi np kozaki do letniej sukienki tylko w PL wielkie zdziwienie bo w koncu szal tylko zima a sandaly latem. ale w LA nie ma takiej zimy jak w Polsce wiec chyba moga sobie poszalec po swojemu. wole taka stylizacje niz dziwne stroje kim k, i szpilki ktore sie pod nia uginaja.
Jakoś nie wierzę, że jej to nie obchodzi.
gość, 28-04-13, 10:26 napisał(a):taaa jakby nie zwracala uwagi co wklada to wlozylaby zwykly t-shirt pod tego ogrodniczki a nie takie kombinowanie z szalem i japonkami… kazda gwiazda w hollywood powie, ze nie zwraca uwagi w co sie ubieradokładnie!!!
Taki ma styl
Ona zawsze w jakich szalach, apaszkach a przeciez jest upal!
taaa jakby nie zwracala uwagi co wklada to wlozylaby zwykly t-shirt pod tego ogrodniczki a nie takie kombinowanie z szalem i japonkami… kazda gwiazda w hollywood powie, ze nie zwraca uwagi w co sie ubiera
gość, 28-04-13, 10:26 napisał(a):to jest ikona mody i trendu a nie taka viktoria bekham bez gustuhahahah jaki trolllll;p
to jest ikona mody i trendu a nie taka viktoria bekham bez gustu
bosko też się tak ubiore
luubię jej styl;-)
Ona zawsze wyglada slicznie.
ona nawed jak by włorzyła worek na ziemniaki wyglądała by bosko
to widac….
Szal i japonki:) albo zimno albo cieplo, nastepna celebrytka.
Pierwszy komentarz mój,wylogowało mnie ;*
No co, od metra w górę było pewnie zimno 😉
gość, 28-04-13, 07:42 napisał(a):ona nawed jak by włorzyła worek na ziemniaki wyglądała by bosko,,nawed” DLACZEGO???????!!!!! to aż boli.
Podoba mi się w takim luźnym wydaniu (:
gość, 28-04-13, 07:42 napisał(a):ona nawed jak by włorzyła worek na ziemniaki wyglądała by boskonawed i włorzyła DLACZEGO???!!!!!! to aż boli…