Selma Blair to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w Hollywood. Przez całą karierę stroniła od skandali i kontrowersji. Mimo to media mówią tylko o niej – dlaczego? Z powodu jej choroby, niedawno wyznała, że walczy ze stwardnieniem rozsianym.

Selma Blair musiała ogolić głowę

Selma Blair (47 l.) opublikowała na Instagramie wstrząsające zdjęcie – aktorka musiała ogolić głowę. Poinformowała fanów, że zakończyła kolejny etap swojej terapii.

Selma Blair przebywa w szpitalu. Cierpi na stwardnienie rozsiane

(…) Zostałam zwolniona z opieki niesamowitego zespołu pielęgniarek, techników i wizjonerskiego lekarza, który wierzy w moje wyzdrowienie, tak mocno jak ja. To jest proces. I nim pozostanie. Mam osłabioną odporność przez co najmniej najbliższe trzy miesiące, więc proszę bez pocałunków. Chcę mieć pewność, że komplikacje, które mogą się pojawić, będą moją przestrzenią prywatną. Przejdziemy przez to. Dziękuję wam wszystkim za waszą miłość oraz wsparcie (…). Widzę teraz pewne rzeczy znacznie wyraźniej. I jestem podekscytowana tym, że będę mogła podzielić się z wami tą podróżą, kiedy będę gotowa. A teraz muszę się zregenerować – czytamy pod zdjęciem.

Salma głęboko wierzy w uzdrowienie. Niestety stwardnienie rozsiane na chwilę obecną jest chorobą nieuleczalną.

Selma Blair chce zostać blondynką? (FOTO)

Los Angeles, CA  Forum, Backgrid USA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Today is a banner day. I am being discharged from the care of an incredible team of nurses and techs and a visionary Dr. who believes in my healing as much as I do. This has been a process. And will continue to be one. I am immunocompromised for next three months at least. So no kisses please. I wanted to make sure any complications that might arise here were my private space. And we got through brilliantly. I thank you all for your love and support and that extra dose of great with a @people cover. I see things so much more clearly now. And I am excited to share this journey when I am ready. For now, I have recovery. And a great @the_alinker_world so I gotta split. Bye!!!!!! This is the best gift I could give to Arthur. #newimmunesystem #whodis? 🎂

Post udostępniony przez Selma Blair (@selmablair)