Sharon Osbourne (62 l.) jest przygnębiona. Celebrytka postanowiła skorzystać z dobrodziejstw współczesnej medycyny i sprawdzić, czy jest obciążona genami odpowiedzialnymi za chorobę Alzheimera.

Na tę chorobę cierpiał i zmarł w jej wyniku ojciec Sharon, Don Arden. Chorobę zdiagnozowano u niego w 2004 roku. Tato celebrytki zmarł w 2007 roku, miał wtedy 81 lat.

Osbourne zrobiła więc badania. Niestety, okazało się, że posiada dwa z czterech genów odpowiedzialnych za zachorowanie na Alzheimera.

– Wyniki pokazały, że mam dwa spośród czterech genów, które sprowadzają to na ciebie. To nie są dwa główne geny, niemniej jednak te dwa też są istotne i ja je mam – powiedziała żona Ozzy’ego Osbourne’a w rozmowie z The Daily Mirror.

Teraz mama Kelly martwi się, bo obciążające ją geny wiążą się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania.

– Byłam przerażona, gdy się o tym dowiedziałam. Najgorsze jest to, że nic nie mogę zrobić, nie jestem w stanie temu zapobiec – mówi przejęta Sharon.

– To choroba, która niszczy duszę. Widzieć, jak ktoś, kogo kochasz, odchodzi w to… To potworne.

Także Ozzy przebadał się ostatnio i wykonał testy. Okazuje się, że rockman, który przez wiele lat prowadził wykańczający tryb życia – nadużywał alkoholu i narkotyków, jest w dobrej formie.

– Ozzy’emu wyszło, że jest uczulony na alkohol, kawę i kurz. Kurz! Jest zdrowy, to dopiero! – stwierdziła Sharon.

Przypomnijmy, że Sharon zmagała się już z ciężką chorobą. W 2002 roku walczyła z rakiem. Wygrała, choć dawano jej zaledwie 30 procent szans na przeżycie.

Sharon Osbourne przerażona wynikami badań

Sharon Osbourne przerażona wynikami badań

Sharon Osbourne przerażona wynikami badań

Sharon Osbourne przerażona wynikami badań

Sharon Osbourne przerażona wynikami badań